Onlangs toegevoegd!
1/29
Onlangs toegevoegd!
Kies een datum voor exacte prijzen
Cortijo la Loma Órgiva by Ruralidays
9,3
Fantastisch
- 4 Personen
- 2 Slaapkamers
- 1 Badkamer
- 85 m²
- Villa
- Huisdier toegestaan
- Privézwembad
- Wifi
Goed uitgeruste keuken
Kook heerlijke maaltijden in een keuken met alle benodigdheden.
Privézwembad
De woning heeft een privézwembad.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Geweldig voor welness
Geniet van Privézwembad & Zwembad.
Bijna volgeboekt. We raden je aan snel te boeken.
Goed uitgeruste keuken
Kook heerlijke maaltijden in een keuken met alle benodigdheden.
Privézwembad
De woning heeft een privézwembad.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Geweldig voor welness
Geniet van Privézwembad & Zwembad.
Landhuis met zwembad en tuin in Órgiva (Granada) voor 4 personen
Geniet van de rust van de Alpujarra granadina in dit gezellige landhuis gelegen in Órgiva, ideaal voor een uitstapje met je partner of gezin.
De woning, die zich op één verdieping bevindt, biedt een comfortabele en functionele ruimte met een woonkamer, uitgeruste keuken en 2 slaapkamers (één met een tweepersoonsbed en de andere met twee eenpersoonsbedden). Daarnaast is er een complete badkamer met douche aanwezig, ontworpen om een comfortabel verblijf te garanderen.
Buiten kun je kiezen tussen ontspannen op het terras met tafel en stoelen of genieten van de aangename overdekte veranda, perfect voor maaltijden in de buitenlucht en momenten van ontspanning.
De accommodatie beschikt over een verzorgde tuin en een prachtig zwembad, ideaal om af te koelen op zonnige dagen, omgeven door ligstoelen waar je kunt zonnebaden en volledig kunt ontspannen in een natuurlijke omgeving.
De toegang tot de woning geschiedt via een geasfalteerde en gemakkelijk toegankelijke weg, wat comfort en rust biedt gedurende het hele verblijf.
Deze voorzieningen zijn aanwezig
Privézwembad
WiFi
Parkeermogelijkheid
Dichtbij gelegen
Kitchenette
privé
Wasmachine
privé
Koelkast
Koffiemachine
Broodrooster
Slaapgelegenheid
Babybedje, Tweepersoonsbed & Eenpersoonsbedden
Waar je verblijft

Kaart verkennen
Huisregels
- Aankomst: Van 16:00 tot 21:00
- Vertrek: Tot 12:00
- Huisdieren toegestaan (max. 1)
- Feesten niet toegestaan
Gastbeoordelingen
9,3
Fantastisch
Heerlijk
8,6
Jasper, mei 2025
Het is een erg prettig verblijf, alles is aanwezig en schoon. Eigenaar is erg vriendelijk en is goed bereikbaar. Er is een lieve grijze kat die soms langskomt om je even gedag te zeggen. Het uitzicht is fantastisch en het zwembad is heerlijk. Enige minpunt is de wat muffe lucht in het huis. Ook kan de keuken een kleine update gebruiken.
Exceptionnel
10,0
Fouzia, sep 2025
Un très beau séjour dans le calme, la nature , le village est très propre, nous nous sommes bien amusé, merci Manuel
Très bien
8,5
Séverine, aug 2025
Villa dont extérieur très agréable
Proprietaire très aimable et discret
A orgiva, tout sur place.

Ruralidays
Onze geverifieerde partner Ruralidays beheert jouw reservering.
10k+ recensies
9,5 / 10 Gemiddelde beoordeling
Onmiddelijke boekingsbevestiging
Hulp nodig?
Hier vindt je antwoorden op veelgestelde vragen.
Niet de juiste accommodatie gevonden?
Verder zoekenVorm de toekomst van Holidu en verdien tot €30
Sluit je aan bij onze testgemeenschap en neem deel aan een 30-minuten-durende video-oproep om je inzichten te delen en je ervaring te verbeteren!
