Kies een datum voor exacte prijzen

Casa Sol met Zwembad en Balkon


  • 2 Personen
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer
  • 51 m²
  • Geheel appartement
  • Huisdieren niet toegestaan

Uitzonderlijke gastvrijheid
Ervaren gastheer die zijn gasten een uitzonderlijk verblijf biedt.
Goed uitgeruste keuken
Kook heerlijke maaltijden in een keuken met alle benodigdheden.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Geweldige locatie
Gasten waarderen de locatie van deze accommodatie.

Kies een datum voor exacte prijzen
GRATIS annulering


Deze voorzieningen zijn aanwezig

Buitenbad
Gedeeld
Garage
Balkon
Keuken
privé
Wasmachine
privé
Koelkast
Magnetron
Handdoeken

Slaapgelegenheid

Slaapkamer
1 Tweepersoonsbed

Waar je verblijft


Huisregels

  • Aankomst: Van 14:00 tot 16:00
  • Vertrek: Tot 11:00
  • Kinderen welkom
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Roken niet toegestaan

Gastbeoordelingen

9,2
Fantastisch
Excellent séjour avec une hôte aux petits soins.
10,0
Marine C., jun 2026, Frankrijk 🇫🇷
L’appartement était impeccable et répondait à nos attentes, il y a un parking donc super pratique pour les sorties quotidiennes. Petite piscine à l’étage pour bronzer. Petit balcon pour prendre l’air. Nous étions proche de l’aéroport et de Funchal, plus loin des randonnées et des cascades mais cela permet de faire le tour de l’île.
Le seul point qui était un peu dommage est qu’il n’y avait ni télé ni wifi. De plus, il faut se dépêcher sous l’eau car il y a un ballon d’eau chaude.
Exceptional
10,0
Van geverifieerde gast, mei 2026
The property was great and super clean. Not a big deal for us, but be aware there is no wifi or tv in the unit. Underground parking is very convenient. The area is also great. Lots of good restaurants in walking distance and just minutes to the motorway making road trips very easy. Would definitely recommend and would stay again.
Ok en karig
6,0
Jolie P., jun 2026, Nederland 🇳🇱
De parkeergarage is top! De keuken is ruim en kan je prima in koken. Maar de koffiecups die er liggen passen niet in het apparaat… Er is een vaatwasmachine maar hier is ook geen blokje voor aanwezig, ook geen theedoek om je vaat mee af te drogen.
Het verblijf is heel simpel. Er is geen wifi aanwezig, dus ook geen tv. Alle muren zijn wit en er is echt niks aan de muur opgehangen. Dit maakt dat het niet echt gezellig voelde. Sommige lichtpunten zijn enkel draadjes met een bol eraan. Bij de dorpels van de deuren zit zwart plak, ik denk van een...

Beheerd door Holidu
Holidu Homes worden geverifieerd door onze reisexperts en bieden een betrouwbare en geweldige vakantie aan
Geverifieerde huizen
We-kennen-de-host garantie
Bovengemiddelde beoordelingen
Klantenservice support, 7 dagen per week
Heb je een vraag?
Krijg snelle antwoorden over de kenmerken van het onroerend goed, beschikbaarheid en meer.
Niet de juiste accommodatie gevonden?
Verder zoeken

Vorm de toekomst van Holidu en verdien tot €30
Sluit je aan bij onze testgemeenschap en neem deel aan een 30-minuten-durende video-oproep om je inzichten te delen en je ervaring te verbeteren!
Meld je nu aan

Ontvang altijd de laatste reistips, last-minute kortingen en andere onverslaanbare aanbiedingen voor vakantiehuizen.
Door op "Abonneren" te klikken, geef ik toestemming aan de Holidu Groep (Holidu GmbH en Holidu Hosts GmbH) om mij de hierboven genoemde inhoud per e-mail toe te sturen. Hiervoor geef ik ook toestemming aan de Holidu Groep om mijn e-mail openings- en klikgegevens te analyseren en om de communicatie-inhoud af te stemmen op mijn interesses. Ik kan de gegeven toestemming te allen tijde met werking voor de toekomst intrekken. Voor meer informatie kunt u ons
Algemene voorwaarden
en
Privacybeleid
raadplegen.