1/12
Kies een datum voor exacte prijzen
Appartement Juliana 114 met Zeezicht en Balkon
10
Fantastisch
- 2 Personen
- 1 Slaapkamer
- 1 Badkamer
- 65 m²
- Geheel appartement
- Huisdier toegestaan
- Wifi
Bijna volgeboekt. We raden je aan snel te boeken.
Ruim 2 persoons appartement op de eerste etage. Een nette Badkamer met bad en douche. Balkon met uitzicht over de duinen en de Noordzee.
De ruime woonkamer heeft een tv en elektrische sfeerhaard welke voor een gezellige warme sfeer zorgt wanneer u deze aanzet. Wanneer u naar buiten kijkt heeft u een prachtig uitzicht over de duinen en de Noordzee. De nette open keuken is van alle gemakken voorzien zoals een vaatwasser, combimagnetron, koelvriescombinatie en diverse koffiemachines. Tevens is er nog een eethoek met eettafel voor 4 personen.
Er is een slaapkamer welke is voorzien van een tweepersoons bed met twee eenpersoons matrassen, ook is er een tv aanwezig en heeft u een prachtig uitzicht over de Noordzee.
De nette en ruime badkamer heeft een douche, bad, toilet en een dubbele wastafel.
Vanaf het balkon heeft u uitzicht over de duinen en de Noordzee, tuinmeubilair is aanwezig.
In het complex is een wasserette aanwezig waar u tegen betaling gebruik van kunt maken. Kindermeubilair is op verzoek tegen betaling te verkrijgen. Gratis wifi. Roken is niet toegestaan. Er is 1 parkeerplaats per accommodatie op eigen terrein beschikbaar.
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Deze voorzieningen zijn aanwezig
WiFi
Balkon
TV
Keuken
Afwasmachine
Magnetron
Lift
Handdoeken
Extra kosten
Slaapgelegenheid
Slaapkamer
1 Tweepersoonsbed
Waar je verblijft

Kaart verkennen
Huisregels
- De in- en uitcheck tijden worden na de boeking gecommuniceerd
- Huisdieren toegestaan (max. 1)
Gastbeoordelingen
10,0
Fantastisch
Prima
10,0
Carla G., mrt 2026, Nederland 🇳🇱
Uitzicht
Parkeren en de geur van lijm
Buitengewoon
10,0
Carla Gieling, mrt 2026
Geweldig mooi appartement. Echt een aanrader
Hervorragend
10,0
Carla Gieling, mrt 2026
Fantastische Wohnung. Sehr empfehlenswert.

Belvilla by OYO
Onze geverifieerde partner Belvilla by OYO beheert jouw reservering.
100k+ recensies
8,6 / 10 Gemiddelde beoordeling
Onmiddelijke boekingsbevestiging
Hulp nodig?
Hier vindt je antwoorden op veelgestelde vragen.
Niet de juiste accommodatie gevonden?
Verder zoekenVorm de toekomst van Holidu en verdien tot €30
Sluit je aan bij onze testgemeenschap en neem deel aan een 30-minuten-durende video-oproep om je inzichten te delen en je ervaring te verbeteren!
