1/26
Historic Town Stay – Sluis Room Close to Trails, Shopping & Local Cuisine
- 2 Slaapkamers
- 2 Badkamers
- Huisdieren niet toegestaan
- 8 Personen
- Wifi
- Vakantiehuis
Vanuit deze accommodatie vlak bij een outlet met 2 slaapkamers en 2 badkamers ligt heel Sluis binnen uw bereik. Fans van natuur en buitenlucht zullen het geweldig vinden dat zij met de auto in 10 minuten bij Het Zwin en in 13 minuten bij Het Zwin zijn. Kruip achter het stuur voor een ritje van 20 minuten naar Haven van Zeebrugge of 22 minuten naar De Markt van Brugge (en in de tussentijd kunt u bij de accommodatie gebruikmaken van de handige parkeergelegenheid ter plaatse).
Op uw bestemming bent u van alle gemakken van thuis voorzien, en nog veel meer. Zo beschikt u over gratis wifi en een televisie, maar ook airconditioning en handdoeken.
Op uw bestemming bent u van alle gemakken van thuis voorzien, en nog veel meer. Zo beschikt u over gratis wifi en een televisie, maar ook airconditioning en handdoeken.
Deze voorzieningen zijn aanwezig
WiFi
Ontbijt
Extra kosten
Hier ga je naartoe op vakantie

Kaart verkennen
Huisregels
- De in- en uitcheck tijden worden na de boeking gecommuniceerd
- Huisdieren niet toegestaan
- Roken niet toegestaan

Vrbo
Onze geverifieerde partner Vrbo beheert jouw reservering.
1M+ recensies
9,3 / 10 Gemiddelde beoordeling
Onmiddelijke boekingsbevestiging
Hulp nodig?
Hier vindt je antwoorden op veelgestelde vragen.
Holidu ID: 64614555
Vorm de toekomst van Holidu en verdien tot €30
Sluit je aan bij onze testgemeenschap en neem deel aan een 30-minuten-durende video-oproep om je inzichten te delen en je ervaring te verbeteren!