1/22
Kies een datum voor exacte prijzen
Woonboot voor 4 personen met uitzicht op het meer
10
Fantastisch
- 4 Personen
- 2 Slaapkamers
- 1 Badkamer
- 44 m²
- Woonboot
- Huisdier toegestaan
- Wifi
Goed uitgeruste keuken
Kook heerlijke maaltijden in een keuken met alle benodigdheden.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Geweldig uitzicht
Je kunt genieten van een geweldig uitzicht vanuit dit huis.
Bijna volgeboekt. We raden je aan snel te boeken.
Goed uitgeruste keuken
Kook heerlijke maaltijden in een keuken met alle benodigdheden.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Geweldig uitzicht
Je kunt genieten van een geweldig uitzicht vanuit dit huis.
Heeft u al eens vakantie gevierd op een woonboot of een drijvend huis?
Zo ja, dan deelt u vast onze overweldigende ervaring, zou u zeker nog eens op vakantie gaan op een woonboot of heeft u misschien zelfs al een nieuwe vakantie geboekt.
Zo nee, dan wordt het tijd om iets nieuws te ontdekken.
Breng de kostbaarste dagen van het jaar eens door op een woonboot en doe uw eigen ervaringen op. Vindt u de huurprijs te hoog? Neem dan gewoon persoonlijk contact met ons op en vraag naar een offerte op maat. Heeft u spontaan tijd en zin in een vakantie op een woonboot? Vraag ons dan naar onze actuele last-minute aanbiedingen.
Als er één tot twee weken voor uw spontaan geplande aankomst nog een week beschikbaar is in de boekingskalender, kunt u tot 40% besparen.
Stuur ons bij interesse een e-mail en vraag naar onze last-minute aanbieding. Overigens hebben we in december 2024 het houten dek volledig vernieuwd, waardoor op de meeste foto's nog de oude houten vloer te zien is. Hetzelfde geldt voor het meubilair binnen, aangezien we om de paar jaar nieuw meubilair aanschaffen.
Momenteel is de inrichting voorzien van grijze stoelen.
En last but not least moeten we bijna elk seizoen de kussens van de tuinstoelen vervangen, waardoor op bijna elke foto andere kussens te zien zijn. We zijn overigens erg flexibel met vrije dagen voor en na uw officieel geboekte periode.
Als onze woonboot voor uw aankomst of na uw vertrek niet verhuurd is, kunt u gerust 1-2 dagen eerder komen of langer blijven.
Zonder extra kosten natuurlijk, want de woonboot zou toch leeg staan en dat wordt natuurlijk altijd pas op korte termijn beslist. En last but not least staan wij, dat wil zeggen mijn vrouw Ulrike en ik, Andreas Orlowski, persoonlijk garant voor uw huurbetalingen.
Tijdens de coronapandemie hebben alle gasten zonder uitzondering alle betalingen binnen 3-5 dagen teruggekregen. Heeft u misschien een paar vragen? Zo ja, dan hebben we hier de meest gestelde vragen op een rijtje gezet en beantwoord. Schommelt een woonboot en maakt deze veel geluid (klotsend water enz.)? Word ik misschien zeeziek? Onze woonboot is stevig aan de steiger bevestigd en beweegt bijna niet.
Het hoge gewicht van ongeveer 16 ton zorgt bovendien voor een stabiele ligging, waardoor u normaal gesproken niet zult merken dat u geen vaste grond onder de voeten heeft.
Bij zeer stormachtig weer uit het noordoosten en hogere golven kan er sprake zijn van lichte schommelingen.
Maar omdat u zich niet benedendeks bevindt, maar vrij uitzicht heeft op de horizon, is het zelfs bij sterke schommelingen onwaarschijnlijk dat u zeeziek wordt. De Xantener Nordsee kent normaal gesproken geen grote golfslag.
Bij het overheersende weer uit het zuidwesten ligt onze woonboot in de luwte van de oever en lopen de golven in noordoostelijke richting naar de andere oever.
Alleen bij sterkere wind vanaf het meer kan er een licht geklots tegen de twee rompen ontstaan. Hoe wordt de woonboot van energie en water voorzien? De woonboot wordt – net als een normaal vakantiehuis – voorzien van vers water uit de waterleiding.
Daarnaast is hij aangesloten op de riolering en het elektriciteitsnet. Hoe kan ik de elektrische boot gebruiken? Onze woonboot ligt aangemeerd aan de steiger en kan niet worden verplaatst.
Om de meren van Xanten te verkennen, hebben we naast onze fietsen ook twee elektrische boten voor onze gasten aangeschaft.
Onze Whaly 370, die overigens vanaf 16 jaar zonder vaarbewijs mogen worden bestuurd, staan continu ter beschikking.
Geef bij de boeking alstublieft aan of u gebruik wilt maken van onze elektrische boot.
Bij de boeking ontvangt u uitgebreide handleidingen voor de woonboot en de elektrische boot als pdf-bestand. Welke veiligheidsmaatregelen zijn er? In de woonboot zijn in de woonkamer en de twee slaapkamers rookmelders geïnstalleerd en er is een brandblusser aanwezig.
De keuken heeft een elektrische keramische kookplaat en er is geen gasinstallatie.
Voor vrijetijdsactiviteiten zijn er zwemvesten beschikbaar voor 2 kinderen en 4 volwassenen en is er een reddingsboei aan boord.
De deuren en ramen worden bij het afsluiten beveiligd tegen inbraak met grendels die op meerdere punten vastklikken.
Bovendien is de steiger voorzien van een stevige en afsluitbare deur.
U en uw persoonlijke bezittingen zijn bij ons dus uitstekend beschermd. Hoe zit het met zon en schaduw? Buiten heeft u de mogelijkheid om op het dakterras van de zon te genieten of u onder de parasol tegen de zon te beschermen.
Het boegterras ligt rond het middaguur in de schaduw en wordt alleen 's ochtends, in de voormiddag en 's avonds door de zon beschenen, waarbij het overhangende dak ervoor zorgt dat u ook op deze tijden een schaduwrijk plekje vindt. Binnen zijn de kamers beschermd tegen te veel zonlicht door warmtewerende beglazing en spiegelende plisségordijnen.
Bovendien beschikt de woonboot over een moderne warmtepompverwarming, die in de winter verwarmt en in de zomer als airconditioning kan worden gebruikt. Is de woonboot geschikt voor kleine kinderen? Voor kleine kinderen die niet kunnen zwemmen is de woonboot NIET geschikt! Er zijn weliswaar zwemvesten aanwezig, maar het restrisico is naar onze mening te groot.
Voor alle andere kinderen vanaf de kleuter- of basisschoolleeftijd die al kunnen zwemmen, is een vakantie op een woonboot natuurlijk een geweldige ervaring.
Wij raden als minimumvereiste een "Seepferdchen"-zwemdiploma met voldoende zwemervaring aan, zodat de kinderen zich onder uw toezicht vrij kunnen bewegen.
Bij afwezigheid van de ouders raden wij ten zeerste aan dat kinderen zwemvesten dragen – ook als ze maar even naar de naburige woonboot of naar de auto gaan.
Uiteindelijk moet u dit echter zelf beslissen. Zijn huisdieren toegestaan? We hebben nu toch besloten dat het meenemen van honden niet principieel is uitgesloten, maar dat hierover per geval wordt beslist.
Neem alstublieft contact met ons op als u uw hond mee wilt nemen. Is roken binnen toegestaan? Nee, roken binnen is niet toegestaan.
Hiervoor zijn twee terrassen beschikbaar. Mogen we op de woonboot barbecueën? Ja, barbecueën is toegestaan met de elektrische barbecue die in de woonboot aanwezig is, op het boeg- of dakterras.
Een houtskool- of gasbarbecue, evenals elk open vuur, is niet toegestaan.
Uitzonderingen zijn kaarsen in geschikte en aanwezige windlichten.
Aangezien het aansluitvermogen van de woonboot beperkt is, kan er maximaal één elektrische barbecue tegelijk worden gebruikt.
Barbecuebestek is aanwezig op de woonboot. Is er internet en tv op de woonboot? Er is een satelliet-tv-aansluiting en een LED/LCD-tv in de woonkamer, waarmee u alle ongecodeerde zenders van Astra 19.2E kunt ontvangen.
De belangrijkste Duitse en Nederlandse zenders zijn op de onderste zenderplaatsen opgeslagen.
Daarnaast kunt u gebruikmaken van Netflix. U krijgt gratis internettoegang via wifi. Er is een elektrische boot (Whaly 370) beschikbaar voor 14 EUR/dag, Senseo-koffiezetapparaat + filterkoffiezetapparaat aanwezig, eierkoker, veel servies, bestek en glazen aanwezig, 2 extra dekens aanwezig, tuinmeubilair op het boeg- en dakterras aanwezig, internet-tv incl.
Netflix aanwezig, Samsung SmartTV, 2 elektrische grills aanwezig, raclette-grill aanwezig, min. 2, max. 4 fietsen aanwezig, aparte douche en toilet Watersport Waterskiën & wakeboarden Zeilschool Bootverhuur Vissen Duiken Wind- en kitesurfen Stand-up-paddling Bezienswaardigheden en musea Archeologisch park Xanten Romeins Museum Xanten Stiftsmuseum Xanten Siegfriedmuseum Xanten Historisch stadscentrum, bijv. met de Dom St. Viktor, Kriemhildmühle, Klever Tor Vrijetijdsmogelijkheden Hoogteparcours Boottochten op de Rijn en de meren van Xanten Vissen Paardrijden Adventuregolf Vrijetijdsvoertuigen, bijv.
Segway, paardenhuifkarren, funmobielen Rondleiding met de nachtwaker Strandbad Xantener Südsee (1 km lang zandstrand) Sauna Finnwell Fiets- en wandelpaden Inlineskaten en wielersport Evenementenhoogtepunten Oktoberfest Siegfriedspektakel KleinMontMartre Romeins feest 'Zwaarden, brood en spelen' Cultuurzomer Heeft u misschien een paar vragen? Zo ja, dan hebben we hier de meest gestelde vragen op een rijtje gezet en beantwoord. Schommelt een woonboot en maakt deze veel geluid (klotsend water enz.)? Word ik misschien zeeziek? Onze woonboot is stevig aan de steiger bevestigd en beweegt bijna niet.
Het hoge gewicht van ongeveer 16 ton zorgt bovendien voor een stabiele ligging, waardoor u normaal gesproken niet zult merken dat u geen vaste grond onder de voeten heeft.
Bij zeer stormachtig weer uit het noordoosten en hogere golven kan er sprake zijn van lichte schommelingen.
Maar omdat u zich niet benedendeks bevindt, maar vrij uitzicht heeft op de horizon, is het zelfs bij sterke schommelingen onwaarschijnlijk dat u zeeziek wordt. De Xantener Nordsee kent normaal gesproken geen grote golfslag.
Bij overheersend zuidwestelijk weer ligt onze woonboot in de luwte van de oever en lopen de golven in noordoostelijke richting naar de andere oever.
Alleen bij sterkere wind vanaf het meer kan er een licht geklots tegen de twee rompen optreden. Hoe wordt de woonboot van energie en water voorzien? De woonboot wordt – net als een normaal vakantiehuis – voorzien van vers water uit de waterleiding.
Daarnaast is hij aangesloten op de riolering en het elektriciteitsnet. Hoe kan ik de elektrische boot gebruiken? Onze woonboot ligt vast aan de steiger en kan niet worden verplaatst.
Om de meren van Xanten te verkennen, hebben we naast onze fietsen ook twee elektrische boten voor onze gasten aangeschaft.
Onze Corsiva 475 en onze Whaly 370, die overigens vanaf 16 jaar zonder vaarbewijs mogen worden bestuurd, staan altijd ter beschikking.
Geef bij de boeking alstublieft aan of u gebruik wilt maken van onze elektrische boot.
Bij de boeking ontvangt u een handleiding voor onze zeer eenvoudig te bedienen en voordelige Whaly.
De pure vaartijd bedraagt bij volledig opgeladen accu's en bij gemiddelde snelheid ongeveer 4,5 tot 5 uur. Daarna wordt de boot aan de steiger ongeveer 6-8 uur opgeladen en is hij de volgende dag weer beschikbaar.
De boot heeft een laadvermogen van 400 kg en kan door 4-5 volwassenen worden gebruikt en staat ook ter beschikking van vissers. Welke veiligheidsvoorzieningen zijn er? In de woonboot zijn in de woonkamer en de twee slaapkamers rookmelders geïnstalleerd en er is een brandblusser aanwezig.
De keuken heeft een elektrische keramische kookplaat en er is geen gasinstallatie.
Voor recreatieve activiteiten zijn er reddingsvesten beschikbaar voor 2 kinderen en 4 volwassenen en aan boord is een reddingsboei aanwezig.
De deuren en ramen worden bij het afsluiten beveiligd tegen inbraak met grendels die op meerdere punten vastklikken.
Daarnaast is er een alarmsysteem dat u tijdens uw afwezigheid kunt activeren.
Ook is de steiger beveiligd met een stevige en afsluitbare deur.
U en uw persoonlijke bezittingen zijn bij ons dus uitstekend beschermd. Hoe zit het met zon en schaduw? Buiten kunt u op het dakterras van de zon genieten of u onder de parasol tegen de zon beschermen.
Het boegterras ligt rond het middaguur in de schaduw en wordt alleen 's ochtends, in de voormiddag en 's avonds door de zon beschenen, waarbij het overhangende dak ervoor zorgt dat u ook op die momenten een schaduwrijk plekje vindt. Binnen zijn de kamers beschermd tegen te veel zonlicht door warmtewerende beglazing en spiegelende plisségordijnen.
Bovendien beschikt de woonboot over een moderne warmtepompverwarming, die in de winter verwarmt en in de zomer als airconditioning kan worden gebruikt. Is de woonboot geschikt voor kleine kinderen? Voor kleine kinderen die niet kunnen zwemmen is de woonboot NIET geschikt! Er zijn weliswaar zwemvesten aanwezig, maar het restrisico is naar onze mening te hoog.
Voor alle andere kinderen vanaf de kleuter- of basisschoolleeftijd die al kunnen zwemmen, is een vakantie op een woonboot natuurlijk een absolute belevenis.
Als minimumvereiste raden wij een "zeepaardje" met voldoende zwemervaring aan, zodat de kinderen zich onder uw toezicht vrij kunnen bewegen.
Bij afwezigheid van de ouders raden wij ten zeerste aan dat kinderen zwemvesten dragen – ook als ze slechts even naar de naburige woonboot of naar de auto gaan.
Uiteindelijk moet u dit echter zelf beslissen. Zijn huisdieren toegestaan? We hebben nu toch besloten dat het meenemen van honden niet principieel is uitgesloten, maar dat hierover per geval wordt beslist.
Neem alstublieft contact met ons op als u uw hond mee wilt nemen. Is roken in de kamers toegestaan? Nee, roken in de kamers is niet toegestaan.
Hiervoor staan twee terrassen tot uw beschikking. Mogen we op de woonboot barbecueën? Ja, barbecueën is toegestaan met de elektrische barbecue die op de woonboot aanwezig is, op het boeg- of dakterras.
Een houtskool- of gasbarbecue, evenals elk open vuur, is niet toegestaan.
Uitzonderingen zijn kaarsen in geschikte en aanwezige windlichten.
Aangezien het aansluitvermogen van de woonboot beperkt is, kan er maximaal één elektrische barbecue tegelijk worden gebruikt.
Barbecuebestek is aanwezig op de woonboot. Is er internet en tv op de woonboot? Er is een satelliet-tv-aansluiting en een LED/LCD-tv in de woonkamer, waarmee u alle ongecodeerde zenders van Astra 19.2E kunt ontvangen.
De belangrijkste Duitse en Nederlandse zenders zijn op de onderste zenderplaatsen opgeslagen. U krijgt gratis internettoegang via wifi.
De bandbreedte is beperkt tot ongeveer 2 Mbit en is voldoende om te surfen en e-mails te versturen, maar is niet geschikt voor het streamen van films via internet. ---------------------------------------- Bekijk ook onze interessante aanbiedingen. Onze permanente last-minute-aanbieding.
Wanneer onze woonboot een dag voor uw geplande aankomst nog niet volgeboekt is, krijgt u een last-minute-korting van 40% op de huurprijs.
Kijk hiervoor in de boekingskalender en als de periode 2-14 dagen voor aankomst beschikbaar (groen) is, neem dan contact met ons op voor de korting.
Tot 2-14 dagen voor aankomst krijgt u 20% korting.
De aanbieding is onder voorbehoud en geldt niet in combinatie met de winteraanbieding.
Als u geïnteresseerd bent, stuur ons dan gewoon een e-mail. Onze winteraanbieding van begin/half november tot half/eind maart, exclusief Kerstmis en Oud en Nieuw.
Telkens 419,00 EUR all-in + toeristenbelasting voor een korte week van 4 dagen (ma-vr) of een weekend van 3 dagen (vr-ma). De aanbieding is op elk moment te boeken.
Daarnaast hebben we een doorlopende last-minute zomeraanbieding voor 519,00 EUR all-in + toeristenbelasting (ma-vr of vr-ma). De zomeraanbieding is echter alleen 1-7 dagen voor aankomst te boeken en de betaling moet eventueel contant of via een snelle overschrijving plaatsvinden.
De aanbiedingen zijn telkens voor 2 personen.
Voor een 3e tot 4e persoon bedraagt de toeslag 10 EUR per persoon per dag. Honden zijn van harte welkom en kosten een toeslag van 10 EUR per dag/hond en 20 EUR extra eindschoonmaakkosten. U kunt vanaf 14.00 uur inchecken, omdat de woonboot daarvoor wordt schoongemaakt.
Als er op de dag van of vóór uw aankomst geen gasten vertrekken, kunt u na overleg al vanaf 7.00 uur of zelfs een dag eerder inchecken.
Als de woonboot na uw vakantie niet direct weer wordt verhuurd, kunt u na overleg graag een dag langer blijven of op de dag van uw vertrek pas 's avonds vertrekken.
Dat wordt kort voor uw aankomst of tijdens uw vakantie beslist en kost u natuurlijk geen extra kosten.
Met een beetje geluk krijgt u tot twee extra dagen cadeau.
Als dat niet lukt, vindt het gebruikelijke vertrek plaats tussen 7.00 en uiterlijk 11.00 uur. Wij wonen zelf in Xanten en zijn daar erg flexibel.
Breng de kostbaarste dagen van het jaar eens door op een woonboot en doe uw eigen ervaringen op. Vindt u de huurprijs te hoog? Neem dan gewoon persoonlijk contact met ons op en vraag naar een offerte op maat. Heeft u spontaan tijd en zin in een vakantie op een woonboot? Vraag ons dan naar onze actuele last-minute aanbiedingen.
Als er één tot twee weken voor uw spontaan geplande aankomst nog een week beschikbaar is in de boekingskalender, kunt u tot 40% besparen.
Stuur ons bij interesse een e-mail en vraag naar onze last-minute aanbieding. Overigens hebben we in december 2024 het houten dek volledig vernieuwd, waardoor op de meeste foto's nog de oude houten vloer te zien is. Hetzelfde geldt voor het meubilair binnen, aangezien we om de paar jaar nieuw meubilair aanschaffen.
Momenteel is de inrichting voorzien van grijze stoelen.
En last but not least moeten we bijna elk seizoen de kussens van de tuinstoelen vervangen, waardoor op bijna elke foto andere kussens te zien zijn. We zijn overigens erg flexibel met vrije dagen voor en na uw officieel geboekte periode.
Als onze woonboot voor uw aankomst of na uw vertrek niet verhuurd is, kunt u gerust 1-2 dagen eerder komen of langer blijven.
Zonder extra kosten natuurlijk, want de woonboot zou toch leeg staan en dat wordt natuurlijk altijd pas op korte termijn beslist. En last but not least staan wij, dat wil zeggen mijn vrouw Ulrike en ik, Andreas Orlowski, persoonlijk garant voor uw huurbetalingen.
Tijdens de coronapandemie hebben alle gasten zonder uitzondering alle betalingen binnen 3-5 dagen teruggekregen. Heeft u misschien een paar vragen? Zo ja, dan hebben we hier de meest gestelde vragen op een rijtje gezet en beantwoord. Schommelt een woonboot en maakt deze veel geluid (klotsend water enz.)? Word ik misschien zeeziek? Onze woonboot is stevig aan de steiger bevestigd en beweegt bijna niet.
Het hoge gewicht van ongeveer 16 ton zorgt bovendien voor een stabiele ligging, waardoor u normaal gesproken niet zult merken dat u geen vaste grond onder de voeten heeft.
Bij zeer stormachtig weer uit het noordoosten en hogere golven kan er sprake zijn van lichte schommelingen.
Maar omdat u zich niet benedendeks bevindt, maar vrij uitzicht heeft op de horizon, is het zelfs bij sterke schommelingen onwaarschijnlijk dat u zeeziek wordt. De Xantener Nordsee kent normaal gesproken geen grote golfslag.
Bij het overheersende weer uit het zuidwesten ligt onze woonboot in de luwte van de oever en lopen de golven in noordoostelijke richting naar de andere oever.
Alleen bij sterkere wind vanaf het meer kan er een licht geklots tegen de twee rompen ontstaan. Hoe wordt de woonboot van energie en water voorzien? De woonboot wordt – net als een normaal vakantiehuis – voorzien van vers water uit de waterleiding.
Daarnaast is hij aangesloten op de riolering en het elektriciteitsnet. Hoe kan ik de elektrische boot gebruiken? Onze woonboot ligt aangemeerd aan de steiger en kan niet worden verplaatst.
Om de meren van Xanten te verkennen, hebben we naast onze fietsen ook twee elektrische boten voor onze gasten aangeschaft.
Onze Whaly 370, die overigens vanaf 16 jaar zonder vaarbewijs mogen worden bestuurd, staan continu ter beschikking.
Geef bij de boeking alstublieft aan of u gebruik wilt maken van onze elektrische boot.
Bij de boeking ontvangt u uitgebreide handleidingen voor de woonboot en de elektrische boot als pdf-bestand. Welke veiligheidsmaatregelen zijn er? In de woonboot zijn in de woonkamer en de twee slaapkamers rookmelders geïnstalleerd en er is een brandblusser aanwezig.
De keuken heeft een elektrische keramische kookplaat en er is geen gasinstallatie.
Voor vrijetijdsactiviteiten zijn er zwemvesten beschikbaar voor 2 kinderen en 4 volwassenen en is er een reddingsboei aan boord.
De deuren en ramen worden bij het afsluiten beveiligd tegen inbraak met grendels die op meerdere punten vastklikken.
Bovendien is de steiger voorzien van een stevige en afsluitbare deur.
U en uw persoonlijke bezittingen zijn bij ons dus uitstekend beschermd. Hoe zit het met zon en schaduw? Buiten heeft u de mogelijkheid om op het dakterras van de zon te genieten of u onder de parasol tegen de zon te beschermen.
Het boegterras ligt rond het middaguur in de schaduw en wordt alleen 's ochtends, in de voormiddag en 's avonds door de zon beschenen, waarbij het overhangende dak ervoor zorgt dat u ook op deze tijden een schaduwrijk plekje vindt. Binnen zijn de kamers beschermd tegen te veel zonlicht door warmtewerende beglazing en spiegelende plisségordijnen.
Bovendien beschikt de woonboot over een moderne warmtepompverwarming, die in de winter verwarmt en in de zomer als airconditioning kan worden gebruikt. Is de woonboot geschikt voor kleine kinderen? Voor kleine kinderen die niet kunnen zwemmen is de woonboot NIET geschikt! Er zijn weliswaar zwemvesten aanwezig, maar het restrisico is naar onze mening te groot.
Voor alle andere kinderen vanaf de kleuter- of basisschoolleeftijd die al kunnen zwemmen, is een vakantie op een woonboot natuurlijk een geweldige ervaring.
Wij raden als minimumvereiste een "Seepferdchen"-zwemdiploma met voldoende zwemervaring aan, zodat de kinderen zich onder uw toezicht vrij kunnen bewegen.
Bij afwezigheid van de ouders raden wij ten zeerste aan dat kinderen zwemvesten dragen – ook als ze maar even naar de naburige woonboot of naar de auto gaan.
Uiteindelijk moet u dit echter zelf beslissen. Zijn huisdieren toegestaan? We hebben nu toch besloten dat het meenemen van honden niet principieel is uitgesloten, maar dat hierover per geval wordt beslist.
Neem alstublieft contact met ons op als u uw hond mee wilt nemen. Is roken binnen toegestaan? Nee, roken binnen is niet toegestaan.
Hiervoor zijn twee terrassen beschikbaar. Mogen we op de woonboot barbecueën? Ja, barbecueën is toegestaan met de elektrische barbecue die in de woonboot aanwezig is, op het boeg- of dakterras.
Een houtskool- of gasbarbecue, evenals elk open vuur, is niet toegestaan.
Uitzonderingen zijn kaarsen in geschikte en aanwezige windlichten.
Aangezien het aansluitvermogen van de woonboot beperkt is, kan er maximaal één elektrische barbecue tegelijk worden gebruikt.
Barbecuebestek is aanwezig op de woonboot. Is er internet en tv op de woonboot? Er is een satelliet-tv-aansluiting en een LED/LCD-tv in de woonkamer, waarmee u alle ongecodeerde zenders van Astra 19.2E kunt ontvangen.
De belangrijkste Duitse en Nederlandse zenders zijn op de onderste zenderplaatsen opgeslagen.
Daarnaast kunt u gebruikmaken van Netflix. U krijgt gratis internettoegang via wifi. Er is een elektrische boot (Whaly 370) beschikbaar voor 14 EUR/dag, Senseo-koffiezetapparaat + filterkoffiezetapparaat aanwezig, eierkoker, veel servies, bestek en glazen aanwezig, 2 extra dekens aanwezig, tuinmeubilair op het boeg- en dakterras aanwezig, internet-tv incl.
Netflix aanwezig, Samsung SmartTV, 2 elektrische grills aanwezig, raclette-grill aanwezig, min. 2, max. 4 fietsen aanwezig, aparte douche en toilet Watersport Waterskiën & wakeboarden Zeilschool Bootverhuur Vissen Duiken Wind- en kitesurfen Stand-up-paddling Bezienswaardigheden en musea Archeologisch park Xanten Romeins Museum Xanten Stiftsmuseum Xanten Siegfriedmuseum Xanten Historisch stadscentrum, bijv. met de Dom St. Viktor, Kriemhildmühle, Klever Tor Vrijetijdsmogelijkheden Hoogteparcours Boottochten op de Rijn en de meren van Xanten Vissen Paardrijden Adventuregolf Vrijetijdsvoertuigen, bijv.
Segway, paardenhuifkarren, funmobielen Rondleiding met de nachtwaker Strandbad Xantener Südsee (1 km lang zandstrand) Sauna Finnwell Fiets- en wandelpaden Inlineskaten en wielersport Evenementenhoogtepunten Oktoberfest Siegfriedspektakel KleinMontMartre Romeins feest 'Zwaarden, brood en spelen' Cultuurzomer Heeft u misschien een paar vragen? Zo ja, dan hebben we hier de meest gestelde vragen op een rijtje gezet en beantwoord. Schommelt een woonboot en maakt deze veel geluid (klotsend water enz.)? Word ik misschien zeeziek? Onze woonboot is stevig aan de steiger bevestigd en beweegt bijna niet.
Het hoge gewicht van ongeveer 16 ton zorgt bovendien voor een stabiele ligging, waardoor u normaal gesproken niet zult merken dat u geen vaste grond onder de voeten heeft.
Bij zeer stormachtig weer uit het noordoosten en hogere golven kan er sprake zijn van lichte schommelingen.
Maar omdat u zich niet benedendeks bevindt, maar vrij uitzicht heeft op de horizon, is het zelfs bij sterke schommelingen onwaarschijnlijk dat u zeeziek wordt. De Xantener Nordsee kent normaal gesproken geen grote golfslag.
Bij overheersend zuidwestelijk weer ligt onze woonboot in de luwte van de oever en lopen de golven in noordoostelijke richting naar de andere oever.
Alleen bij sterkere wind vanaf het meer kan er een licht geklots tegen de twee rompen optreden. Hoe wordt de woonboot van energie en water voorzien? De woonboot wordt – net als een normaal vakantiehuis – voorzien van vers water uit de waterleiding.
Daarnaast is hij aangesloten op de riolering en het elektriciteitsnet. Hoe kan ik de elektrische boot gebruiken? Onze woonboot ligt vast aan de steiger en kan niet worden verplaatst.
Om de meren van Xanten te verkennen, hebben we naast onze fietsen ook twee elektrische boten voor onze gasten aangeschaft.
Onze Corsiva 475 en onze Whaly 370, die overigens vanaf 16 jaar zonder vaarbewijs mogen worden bestuurd, staan altijd ter beschikking.
Geef bij de boeking alstublieft aan of u gebruik wilt maken van onze elektrische boot.
Bij de boeking ontvangt u een handleiding voor onze zeer eenvoudig te bedienen en voordelige Whaly.
De pure vaartijd bedraagt bij volledig opgeladen accu's en bij gemiddelde snelheid ongeveer 4,5 tot 5 uur. Daarna wordt de boot aan de steiger ongeveer 6-8 uur opgeladen en is hij de volgende dag weer beschikbaar.
De boot heeft een laadvermogen van 400 kg en kan door 4-5 volwassenen worden gebruikt en staat ook ter beschikking van vissers. Welke veiligheidsvoorzieningen zijn er? In de woonboot zijn in de woonkamer en de twee slaapkamers rookmelders geïnstalleerd en er is een brandblusser aanwezig.
De keuken heeft een elektrische keramische kookplaat en er is geen gasinstallatie.
Voor recreatieve activiteiten zijn er reddingsvesten beschikbaar voor 2 kinderen en 4 volwassenen en aan boord is een reddingsboei aanwezig.
De deuren en ramen worden bij het afsluiten beveiligd tegen inbraak met grendels die op meerdere punten vastklikken.
Daarnaast is er een alarmsysteem dat u tijdens uw afwezigheid kunt activeren.
Ook is de steiger beveiligd met een stevige en afsluitbare deur.
U en uw persoonlijke bezittingen zijn bij ons dus uitstekend beschermd. Hoe zit het met zon en schaduw? Buiten kunt u op het dakterras van de zon genieten of u onder de parasol tegen de zon beschermen.
Het boegterras ligt rond het middaguur in de schaduw en wordt alleen 's ochtends, in de voormiddag en 's avonds door de zon beschenen, waarbij het overhangende dak ervoor zorgt dat u ook op die momenten een schaduwrijk plekje vindt. Binnen zijn de kamers beschermd tegen te veel zonlicht door warmtewerende beglazing en spiegelende plisségordijnen.
Bovendien beschikt de woonboot over een moderne warmtepompverwarming, die in de winter verwarmt en in de zomer als airconditioning kan worden gebruikt. Is de woonboot geschikt voor kleine kinderen? Voor kleine kinderen die niet kunnen zwemmen is de woonboot NIET geschikt! Er zijn weliswaar zwemvesten aanwezig, maar het restrisico is naar onze mening te hoog.
Voor alle andere kinderen vanaf de kleuter- of basisschoolleeftijd die al kunnen zwemmen, is een vakantie op een woonboot natuurlijk een absolute belevenis.
Als minimumvereiste raden wij een "zeepaardje" met voldoende zwemervaring aan, zodat de kinderen zich onder uw toezicht vrij kunnen bewegen.
Bij afwezigheid van de ouders raden wij ten zeerste aan dat kinderen zwemvesten dragen – ook als ze slechts even naar de naburige woonboot of naar de auto gaan.
Uiteindelijk moet u dit echter zelf beslissen. Zijn huisdieren toegestaan? We hebben nu toch besloten dat het meenemen van honden niet principieel is uitgesloten, maar dat hierover per geval wordt beslist.
Neem alstublieft contact met ons op als u uw hond mee wilt nemen. Is roken in de kamers toegestaan? Nee, roken in de kamers is niet toegestaan.
Hiervoor staan twee terrassen tot uw beschikking. Mogen we op de woonboot barbecueën? Ja, barbecueën is toegestaan met de elektrische barbecue die op de woonboot aanwezig is, op het boeg- of dakterras.
Een houtskool- of gasbarbecue, evenals elk open vuur, is niet toegestaan.
Uitzonderingen zijn kaarsen in geschikte en aanwezige windlichten.
Aangezien het aansluitvermogen van de woonboot beperkt is, kan er maximaal één elektrische barbecue tegelijk worden gebruikt.
Barbecuebestek is aanwezig op de woonboot. Is er internet en tv op de woonboot? Er is een satelliet-tv-aansluiting en een LED/LCD-tv in de woonkamer, waarmee u alle ongecodeerde zenders van Astra 19.2E kunt ontvangen.
De belangrijkste Duitse en Nederlandse zenders zijn op de onderste zenderplaatsen opgeslagen. U krijgt gratis internettoegang via wifi.
De bandbreedte is beperkt tot ongeveer 2 Mbit en is voldoende om te surfen en e-mails te versturen, maar is niet geschikt voor het streamen van films via internet. ---------------------------------------- Bekijk ook onze interessante aanbiedingen. Onze permanente last-minute-aanbieding.
Wanneer onze woonboot een dag voor uw geplande aankomst nog niet volgeboekt is, krijgt u een last-minute-korting van 40% op de huurprijs.
Kijk hiervoor in de boekingskalender en als de periode 2-14 dagen voor aankomst beschikbaar (groen) is, neem dan contact met ons op voor de korting.
Tot 2-14 dagen voor aankomst krijgt u 20% korting.
De aanbieding is onder voorbehoud en geldt niet in combinatie met de winteraanbieding.
Als u geïnteresseerd bent, stuur ons dan gewoon een e-mail. Onze winteraanbieding van begin/half november tot half/eind maart, exclusief Kerstmis en Oud en Nieuw.
Telkens 419,00 EUR all-in + toeristenbelasting voor een korte week van 4 dagen (ma-vr) of een weekend van 3 dagen (vr-ma). De aanbieding is op elk moment te boeken.
Daarnaast hebben we een doorlopende last-minute zomeraanbieding voor 519,00 EUR all-in + toeristenbelasting (ma-vr of vr-ma). De zomeraanbieding is echter alleen 1-7 dagen voor aankomst te boeken en de betaling moet eventueel contant of via een snelle overschrijving plaatsvinden.
De aanbiedingen zijn telkens voor 2 personen.
Voor een 3e tot 4e persoon bedraagt de toeslag 10 EUR per persoon per dag. Honden zijn van harte welkom en kosten een toeslag van 10 EUR per dag/hond en 20 EUR extra eindschoonmaakkosten. U kunt vanaf 14.00 uur inchecken, omdat de woonboot daarvoor wordt schoongemaakt.
Als er op de dag van of vóór uw aankomst geen gasten vertrekken, kunt u na overleg al vanaf 7.00 uur of zelfs een dag eerder inchecken.
Als de woonboot na uw vakantie niet direct weer wordt verhuurd, kunt u na overleg graag een dag langer blijven of op de dag van uw vertrek pas 's avonds vertrekken.
Dat wordt kort voor uw aankomst of tijdens uw vakantie beslist en kost u natuurlijk geen extra kosten.
Met een beetje geluk krijgt u tot twee extra dagen cadeau.
Als dat niet lukt, vindt het gebruikelijke vertrek plaats tussen 7.00 en uiterlijk 11.00 uur. Wij wonen zelf in Xanten en zijn daar erg flexibel.
Vertaald met AI
Deze voorzieningen zijn aanwezig
Internet
Parkeermogelijkheid
Terras
Airconditioning
TV
Keuken
Tuin
Afwasmachine
Slaapgelegenheid
Tweepersoonsbed
Waar je verblijft

Kaart verkennen
Huisregels
- Aankomst: Van 14:00 tot 23:00
- Vertrek: Tot 11:30
- Hond < 10 kg toegestaan
- Roken niet toegestaan
Goed om te weten
- Familievriendelijk
Gastbeoordelingen
10,0
Fantastisch
Hervorragend
10,0
Manfred A., okt 2025, Duitsland 🇩🇪
Die Komplette Einrichtung befand sich in tadellosem Zustand. Die Ausstattung war sehr umfangreich und hochwertig. Nette Empfangsgeste.
Fällt mir nichts ein.

SECRA
Onze geverifieerde partner SECRA beheert jouw reservering.
10k+ recensies
8,7 / 10 Gemiddelde beoordeling
Onmiddelijke boekingsbevestiging
Hulp nodig?
Hier vindt je antwoorden op veelgestelde vragen.
Niet de juiste accommodatie gevonden?
Verder zoekenVorm de toekomst van Holidu en verdien tot €30
Sluit je aan bij onze testgemeenschap en neem deel aan een 30-minuten-durende video-oproep om je inzichten te delen en je ervaring te verbeteren!
