1/31
Kies een datum voor exacte prijzen
Chalet Zonnebloem, 6- persoons, vrijstaand, met veel privacy; huisdiervrij
9,6
Fantastisch
- 6 Personen
- 3 Slaapkamers
- 1 Badkamer
- 30 m²
- Chalet
- Huisdieren niet toegestaan
- Wifi
Goed uitgeruste keuken
Kook heerlijke maaltijden in een keuken met alle benodigdheden.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Gasten zijn dol op dit huis
Met een uitstekende gemiddelde beoordeling van 9.6.
Goed uitgeruste keuken
Kook heerlijke maaltijden in een keuken met alle benodigdheden.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Gasten zijn dol op dit huis
Met een uitstekende gemiddelde beoordeling van 9.6.
Dit gezellige, ruime chalet Zonnebloem (92) op Chaletpark Olmenduin is geschikt voor max. 6 personen en biedt u alles wat u van een ontspannen vakantie mag verwachten. In de ruime woonkamer staat een zitbank en ook twee losse stoelen. De eetkamertafel biedt plaats aan 6 personen. De open keuken is van alle gemakken voorzien: vaatwasser, bakoven, Senseo, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker . Het chalet heeft 3 slaapkamers. In de grootste slaapkamer staat een 2- persoons bed. In de tweede slaapkamer staan 2 losse bedden en in de derde slaapkamer staat een kajuit bed wat geschikt is voor 2 kinderen. In alle slaapkamers is er ruim voldoende kastruimte. De douche en het toilet zijn 2 aparte ruimten. Het chalet is volledig voorzien van Centrale Verwarming zodat u hier ook in voor- en najaar prima kunt verblijven. De tv heeft Nederlandstalige en Duitse zenders. De WiFi in het chalet is uitstekend én gratis. Vóór het chalet is een ruim terras waarop een lounge-set en een tafel met 6 stoelen staat. Ook zijn er een aantal relax stoelen. U heeft een vrij uitzicht op het pad voor u, waardoor u ook de kinderen goed in de gaten kunt houden. Natuurlijk is er voldoende ruimte om uw auto voor het chalet te parkeren. Het strand van Vrouwenpolder en Oostkapelle bereikt u in 10 minuten met de auto.
Verhuur is alleen toegestaan voor recreatief gebruik.
Verhuur is alleen toegestaan voor recreatief gebruik.
Deze voorzieningen zijn aanwezig
WiFi
Parkeermogelijkheid
Terras
Airconditioning
TV
Tuin
Afwasmachine
Koelkast
Slaapgelegenheid
Slaapkamer 1
2 Tweepersoonsbedden
Slaapkamer 2
2 Queensize bedden
Waar je verblijft

Kaart verkennen
Huisregels
- De in- en uitcheck tijden worden na de boeking gecommuniceerd
- Huisdieren niet toegestaan
- Roken niet toegestaan
Goed om te weten
- Auto aanbevolen
Gastbeoordelingen
9,6
Fantastisch
Hervorragend
10,0
Manon W., mei 2025
Unser Aufenthalt war perfekt! Und auch das Wetter hat mitgespielt! Es hat an nichts gefehlt! Alles erdenkliche war in der Küche vorhanden! Johannetta War sehr , sehr freundlich und hat mir auf all meine Fragen immer geantwortet. Wir werden sicherlich nicht zum letzten Mal nach Serooskerke gereist sein!
Buitengewoon
10,0
Marja I., sep 2025
Mooi en schoon
Sehr gut
8,0
Torsten B., okt 2024
Wir haben dort 8 sehr schöne Tage zu zweit verbracht, dafür war die Wohnung ideal. Für 6 Personen wäre sie uns zu eng und zu hellhörig gewesen. Aber sie ist gemütlich eingerichtet und wirklich sehr sauber.

Expedia
Onze geverifieerde partner Expedia beheert jouw reservering.
1M+ recensies
9,3 / 10 Gemiddelde beoordeling
Onmiddelijke boekingsbevestiging
Hulp nodig?
Hier vindt je antwoorden op veelgestelde vragen.
Niet de juiste accommodatie gevonden?
Verder zoekenVorm de toekomst van Holidu en verdien tot €30
Sluit je aan bij onze testgemeenschap en neem deel aan een 30-minuten-durende video-oproep om je inzichten te delen en je ervaring te verbeteren!
