1/18
Kripis Studio Thessaloniki No2 - Ano Poli
- 1 Slaapkamer
- 1 Badkamer
- Huisdieren niet toegestaan
- 2 Personen
- Wifi
- 18 m²
- Bed & Breakfast
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Bijna volgeboekt. We raden je aan snel te boeken.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Deze studio bevindt zich op de begane grond en beschikt over:
-Gratis wifi
-een flatscreen-tv
-een kitchenette met kookplaten en koelkast
-een badkamer met douche, haardroger en gratis toiletartikelen
-ontbijtproducten, zoals koffie, thee, koekjes, jam
Deze studio bevindt zich op de begane grond en beschikt over:
-Gratis wifi
-Flatscreen tv. Netflix is op aanvraag beschikbaar.
-Keuken volledig uitgerust met koelkast, waterkoker en magnetron.
-Badkamer met douche, haardroger, gratis shampoo, douchegel en slippers.
-Een dubbel bed
- Griekse koffie, Nescafe en Nespresso, thee, koekjes, croissants, zelfgemaakt gebak, Halkidiki-honing, boter.
-Er is een strijkijzer en strijkplank voor algemeen gebruik.
-Gratis lakens en handdoeken, dekbed.
- Speciale schoonmaak dagelijks.
- Kleine kluis.
- Kinderbed is op aanvraag beschikbaar, en een kinderstoel voor baby's.
- Er is een veranda met tafel en 2 stoelen.
-Circulatie voor koeling en verwarming.
- Gratis telefoon voor oproepen in Griekenland bij de gedeelde ingang, evenals een printer voor het afdrukken van uw vliegtickets.
- Deze was- en droogmachine is op verzoek en tegen een toeslag beschikbaar.
-De bezoekers voeren code in om het gebouw binnen te komen. Veiligheidsdeur.
-De Studio ligt in het mooiste gedeelte van Thessaloniki, in Ano Poli. Dit historische, traditionele en bewaarde deel van de stad is het enige dat de brand van 1917 heeft overleefd. We zijn dicht bij alle Byzantijnse monumenten en kerken. (Agios Dimitrios, Agios Nikolaos Orfanos, Osias David, Vlatadon-klooster). U kunt ook naar de prachtige wijken lopen met de pittoreske tavernes en ontspannen in de Trigonion-toren met het geweldige uitzicht over de hele stad.
-Gecentraliseerd voor gasten met een auto. Na de recente maatregelen van de gemeente Thessaloniki, van Olympiada tot het strand, wordt parkeren in rekening gebracht. Hoewel we geen privéparkeergelegenheid hebben, parkeren we in onze buurt gratis. Tot 17.00 uur 's middags vinden gasten een parkeerplaats voor ons. Voor later stuur ik je een kaart met de punten die we meestal binnen een straal van 100 meter vinden.
Er is gratis wifi.
Parkeervoorwaarden
In onze omgeving is parkeren gratis in de openbare ruimtes.
Reserveren is niet mogelijk.
Meestal kun je gemakkelijk een parkeerplaats vinden als je voor 4. 00-5 komt. 00 pm.
Na die tijd wordt het moeilijker omdat mensen terugkomen van hun werk. Maar als je rondkijkt, zul je er een vinden.
Als je naar het centrum van de stad wilt gaan, is het beter om de auto niet te gebruiken, omdat parkeren daar niet is toegestaan tenzij je naar een parkeerplaats gaat (10 euro of meer, afhankelijk van de duur)
Dus voor het centrum is de beste optie om te gaan wandelen, met behulp van enkele kaarten die we u bieden, en terug te komen met een taxi (3,5 euro) of met bus No23 (1 euro per persoon).
NIET ROKEN IN DE KAMERS
Uitchecken tot 12. 00
WIFI
Netwerknaam: Kripis
wachtwoord: 2310949536
Als u warm water wilt, opent u de schakelaar in de elektriciteitskaart.
Gasten moeten het familiale karakter van het huiscomplex respecteren en de rustige uren in acht nemen.
'Stille uren' 15:00 - 17:30 & 23:00 - 07:00
We maken de kamers schoon en vullen de ontbijtmand, elke dag van 10. 00-14. 00P. m.
Als u niet wilt dat wij uw kamer opruimen, hangt u het bericht buiten de deur. In dat geval komt niemand je kamer binnen. Als u voor de volgende dag extra handdoeken, koffie of ontbijtproducten nodig heeft, moet u dit tot 14. 00 uur vragen.
Als je iets nodig hebt:
1. Er is altijd iemand vanaf 9. 30a. m. tot 14. 30 p. m.
2. Verstuur sms op (0030) 6972 278068
3. Bel op (0030) 6972 278068
4. Stuur een e-mail naar info @
5. Er is gedrukte informatie in elke kamer.
Als u promoties en kortingsbonnen wilt ontvangen, laat ons dan uw e-mailadres achter.
Kruidenier en restaurant. De dichtstbijzijnde supermarkt komt van pand 30m aan de rechterkant Musson 43.(GLIMLACHMARKT)
De dichtstbijzijnde taverne-restaurant 100m links op de Acropoleos 22.(KONAKI)
Huisdieren: niet toegestaan.
Ik stuur je wat informatie over de stad Thessaloniki om je bezoek voor te bereiden.
• Binnen vijf minuten lopen vindt u Byzantijnse kerken en musea, en een wandeling door de stadsmuren zal u schadeloos stellen met een prachtig uitzicht.
• Dichtbij is de dierentuin.
• Speciale plekken om te eten in onze omgeving
• De kerk van Agios Dimitrios ligt op 10 minuten lopen en het Aristoteles-plein ligt op 15 minuten afstand. De Rotunda en de boog van Galerios op loopafstand, terwijl het strand u zal belonen.
• Thessaloniki International Fair, waar elk jaar Hotelia-rapporten, Philoxenia, Infacoma, Detrop, Artozyma, Kosmima, Freskon worden gehouden, ligt op 10 minuten afstand.
• Mis het plein Athonos en het Navarino-plein met paleis Galerius niet.
• Voor winkelen, mis Tsimiski Street en Agia Sophia Street niet.
• Mis het ook niet: Museum of Byzantine Culture Leof. Stratou 2
• Bezoek het symbool van de stad, de witte toren en betreed het vernieuwde museum van binnen tot je bovenop de toren komt voor een buitengewoon panoramisch uitzicht over de stad.
• Neem de toeristische bus die elk uur vertrekt onder de White Tower, deze kost slechts 2 euro en je ontdekt de belangrijkste delen van de stad op de meest ontspannen manier.
• Loop en loop langs de haven. Voel de wind en de betovering van de Golf van Thermaikos. Voor een vollere smaak en perspectief van de golf neem je de boot en maak je de 30-minuten durende tour. Het lijkt misschien toeristisch, maar het is een geweldige kans om Thessaloniki van ver te zien. Beste tijd bij zonsondergang.
• De stad is veel aan het feesten. Maar het Ladadika-gebied is het feestgebied. Tavernes, bars en clubs sluiten pas heel vroeg. In de ochtend.
• Ga voor eten naar de tavernes op Bit Bazaar. Het is vol tijdens het weekend, dus boek een tafel of ga op weekdagen.
• De beste trigono van de stad is in Elenidis. Vraag erom.
• Gigantische souvlaki in de stad is Solomonidis op het Aristotelous-plein.
• Na uw wandeling kunt u terugkomen met bus nr. 23
• Beste (fair trade) koffie in de stad is te vinden in de TOMS flagship store in Tsimiski street. Drinken en winkelen en zoeken naar evenementen. Er gebeurt daar altijd iets.
• U vindt de Terkenlis-winkel bijna in elke hoek van de stad. Het is geweldig en heeft heerlijke snoepjes en eten. Vind Ble echter en ga erheen voor het ontbijt, want ze hebben hemels snoep en hun eigen mix van koffie.
• Als je wilt eten waar studenten eten, dan is Bit Pazar de beste plek. Gelegen achter vintage winkels aan de Egnatia-straat, is het een van de beste verborgen juweeltjes van de stad. Je zult goed eten (niets extreem lekker hoor) en erg goedkoop. Dus als je niet om de kwaliteit geeft en je bij het kerngebied van de studenten wilt zijn, dan is dit zeker iets voor jou.
• Als u een filmliefhebber bent (maar geen commerciële), plan dan uw bezoek begin november, wanneer het International Film Festival plaatsvindt. Het is een geweldige tijd van het jaar, omdat het weer nog steeds warm is en je zult genieten van de stad in een festivalstemming met speciale evenementen en screening in het centrum.
• De internationale luchthaven van Macedonië ligt op 20 minuten rijden. Grote ziekenhuizen en klinieken (Papageorgiou, Balkan, Saint Luke, etc.) zijn bereikbaar vanaf de ringweg op 15 minuten rijden. De bedevaart van St. Paisiοs in Souroti ligt op 35 minuten met de auto.
De buurt is erg rustig en je kunt alles vinden wat je nodig hebt:
Mini Market, Restaurant, Tavernes.
Bushalte op 10 m (bus nr. 23)
Vijf minuten lopen naar het centrum.
In de buurt van Universiteit van Thessaloniki (10 minuten lopen)
Nabij Erasmus-scholen.
U kunt wandelen in de oude binnenstad, het uitzicht op de stad zien en kleine tavernes bezoeken.
Thessaloniki
De tweede stad van Griekenland heeft stijl, met veel modieuze winkels en salons en een bevolking van meer dan 1 miljoen inwoners, uitgewerkt door een grote universiteit (meer dan 80.000 studenten). Thessaloniki heeft een geweldig nachtleven tijdens die lange maanden waarin meer beroemde Griekse bestemmingen diep in winterslaap zijn, van kunstzinnige cafés tot Latijnse bars; van disco's die housemuziek oppompen tot smakelijke bouzoukia (clubs met griezelige Griekse folkpop met oosterse smaak). Dat is genoeg om je bezig te houden nadat je de sublieme Byzantijnse kerken, musea en verspreide ruïnes van de stad hebt doorkruist. Het is niet goedkoop, maar geen andere Griekse stad dan Athene is te vergelijken.
musea
Archeologisch museum van Thessaloniki: M. Andronikou 6
Museum van Byzantijnse cultuur: Leoforos Stratou 2
Museum van Ataturk in het oude centrum van Tessaloniki, Atatürk's House.
Museum voor hedendaagse kunst Moni Lazariston & Warehouse:
Β1 - Poort
Thessaloniki Cinema Museum: Port, Warehouse A
Science & Technology Museum Noesis: 6Th Km. Thessaloniki - Thermi Road
Lokale attracties
Agios Dimitrios
De witte toren
Kamara - Galerius Arch
De Rotonda
Aristoteles 'plein
Ano Poli - Oude stad en kastelen, Tsinari, Byzantijnse muren, Alatza Imaret
Water FrontConcert Hall.
Hoe vanaf het vliegveld te komen.
A) Als u een taxi neemt,
u geeft gewoon het adres op:
Akropoleos 28 c,
postcode 54634,
Ano Poli Thessaloniki.
In dat geval moet u ongeveer 12 .. 14 euro betalen
B) Als u met de bus komt,
Jij krijgt
1) Bus nr. 79
je stapt uit bij de laatste halte IKEA en neemt de volgende bus No2
2) Bus nr. 2
u stapt uit bij de laatste halte STATHMOS en neemt de volgende bus No23
3) Bus nr. 23
Je stapt uit bij bushalte TAXIARXON en je staat voor het huis.
In dat geval moet u voor elk ticket minder dan één euro betalen.
Met hetzelfde ticket neem je alle bussen als je het dezelfde dag in een uur gebruikt
Thessaloniki
De tweede stad van Griekenland heeft stijl, met veel modieuze winkels en salons en een bevolking van meer dan 1 miljoen inwoners die is uitgewerkt door een grote universiteit (meer dan 80.000 studenten).
Hoe vanaf het vliegveld te komen
Adres: Akropoleos 28 c - Mousouri 4, Dichtbij de kerk "TAXIARHON" (110 m van de kerk), Gebied: Ano Poli, postcode 54634, Thessaloniki, tel. 0030 6972278068, als u GPS heeft: Lat = 40. 6401155 Lon = 22. 9563353
Van het vliegveld.
1. met de bus: buslijnen nr .78, nr. 23
2. per taxi 20 euro
-Gratis wifi
-een flatscreen-tv
-een kitchenette met kookplaten en koelkast
-een badkamer met douche, haardroger en gratis toiletartikelen
-ontbijtproducten, zoals koffie, thee, koekjes, jam
Deze studio bevindt zich op de begane grond en beschikt over:
-Gratis wifi
-Flatscreen tv. Netflix is op aanvraag beschikbaar.
-Keuken volledig uitgerust met koelkast, waterkoker en magnetron.
-Badkamer met douche, haardroger, gratis shampoo, douchegel en slippers.
-Een dubbel bed
- Griekse koffie, Nescafe en Nespresso, thee, koekjes, croissants, zelfgemaakt gebak, Halkidiki-honing, boter.
-Er is een strijkijzer en strijkplank voor algemeen gebruik.
-Gratis lakens en handdoeken, dekbed.
- Speciale schoonmaak dagelijks.
- Kleine kluis.
- Kinderbed is op aanvraag beschikbaar, en een kinderstoel voor baby's.
- Er is een veranda met tafel en 2 stoelen.
-Circulatie voor koeling en verwarming.
- Gratis telefoon voor oproepen in Griekenland bij de gedeelde ingang, evenals een printer voor het afdrukken van uw vliegtickets.
- Deze was- en droogmachine is op verzoek en tegen een toeslag beschikbaar.
-De bezoekers voeren code in om het gebouw binnen te komen. Veiligheidsdeur.
-De Studio ligt in het mooiste gedeelte van Thessaloniki, in Ano Poli. Dit historische, traditionele en bewaarde deel van de stad is het enige dat de brand van 1917 heeft overleefd. We zijn dicht bij alle Byzantijnse monumenten en kerken. (Agios Dimitrios, Agios Nikolaos Orfanos, Osias David, Vlatadon-klooster). U kunt ook naar de prachtige wijken lopen met de pittoreske tavernes en ontspannen in de Trigonion-toren met het geweldige uitzicht over de hele stad.
-Gecentraliseerd voor gasten met een auto. Na de recente maatregelen van de gemeente Thessaloniki, van Olympiada tot het strand, wordt parkeren in rekening gebracht. Hoewel we geen privéparkeergelegenheid hebben, parkeren we in onze buurt gratis. Tot 17.00 uur 's middags vinden gasten een parkeerplaats voor ons. Voor later stuur ik je een kaart met de punten die we meestal binnen een straal van 100 meter vinden.
Er is gratis wifi.
Parkeervoorwaarden
In onze omgeving is parkeren gratis in de openbare ruimtes.
Reserveren is niet mogelijk.
Meestal kun je gemakkelijk een parkeerplaats vinden als je voor 4. 00-5 komt. 00 pm.
Na die tijd wordt het moeilijker omdat mensen terugkomen van hun werk. Maar als je rondkijkt, zul je er een vinden.
Als je naar het centrum van de stad wilt gaan, is het beter om de auto niet te gebruiken, omdat parkeren daar niet is toegestaan tenzij je naar een parkeerplaats gaat (10 euro of meer, afhankelijk van de duur)
Dus voor het centrum is de beste optie om te gaan wandelen, met behulp van enkele kaarten die we u bieden, en terug te komen met een taxi (3,5 euro) of met bus No23 (1 euro per persoon).
NIET ROKEN IN DE KAMERS
Uitchecken tot 12. 00
WIFI
Netwerknaam: Kripis
wachtwoord: 2310949536
Als u warm water wilt, opent u de schakelaar in de elektriciteitskaart.
Gasten moeten het familiale karakter van het huiscomplex respecteren en de rustige uren in acht nemen.
'Stille uren' 15:00 - 17:30 & 23:00 - 07:00
We maken de kamers schoon en vullen de ontbijtmand, elke dag van 10. 00-14. 00P. m.
Als u niet wilt dat wij uw kamer opruimen, hangt u het bericht buiten de deur. In dat geval komt niemand je kamer binnen. Als u voor de volgende dag extra handdoeken, koffie of ontbijtproducten nodig heeft, moet u dit tot 14. 00 uur vragen.
Als je iets nodig hebt:
1. Er is altijd iemand vanaf 9. 30a. m. tot 14. 30 p. m.
2. Verstuur sms op (0030) 6972 278068
3. Bel op (0030) 6972 278068
4. Stuur een e-mail naar info @
5. Er is gedrukte informatie in elke kamer.
Als u promoties en kortingsbonnen wilt ontvangen, laat ons dan uw e-mailadres achter.
Kruidenier en restaurant. De dichtstbijzijnde supermarkt komt van pand 30m aan de rechterkant Musson 43.(GLIMLACHMARKT)
De dichtstbijzijnde taverne-restaurant 100m links op de Acropoleos 22.(KONAKI)
Huisdieren: niet toegestaan.
Ik stuur je wat informatie over de stad Thessaloniki om je bezoek voor te bereiden.
• Binnen vijf minuten lopen vindt u Byzantijnse kerken en musea, en een wandeling door de stadsmuren zal u schadeloos stellen met een prachtig uitzicht.
• Dichtbij is de dierentuin.
• Speciale plekken om te eten in onze omgeving
• De kerk van Agios Dimitrios ligt op 10 minuten lopen en het Aristoteles-plein ligt op 15 minuten afstand. De Rotunda en de boog van Galerios op loopafstand, terwijl het strand u zal belonen.
• Thessaloniki International Fair, waar elk jaar Hotelia-rapporten, Philoxenia, Infacoma, Detrop, Artozyma, Kosmima, Freskon worden gehouden, ligt op 10 minuten afstand.
• Mis het plein Athonos en het Navarino-plein met paleis Galerius niet.
• Voor winkelen, mis Tsimiski Street en Agia Sophia Street niet.
• Mis het ook niet: Museum of Byzantine Culture Leof. Stratou 2
• Bezoek het symbool van de stad, de witte toren en betreed het vernieuwde museum van binnen tot je bovenop de toren komt voor een buitengewoon panoramisch uitzicht over de stad.
• Neem de toeristische bus die elk uur vertrekt onder de White Tower, deze kost slechts 2 euro en je ontdekt de belangrijkste delen van de stad op de meest ontspannen manier.
• Loop en loop langs de haven. Voel de wind en de betovering van de Golf van Thermaikos. Voor een vollere smaak en perspectief van de golf neem je de boot en maak je de 30-minuten durende tour. Het lijkt misschien toeristisch, maar het is een geweldige kans om Thessaloniki van ver te zien. Beste tijd bij zonsondergang.
• De stad is veel aan het feesten. Maar het Ladadika-gebied is het feestgebied. Tavernes, bars en clubs sluiten pas heel vroeg. In de ochtend.
• Ga voor eten naar de tavernes op Bit Bazaar. Het is vol tijdens het weekend, dus boek een tafel of ga op weekdagen.
• De beste trigono van de stad is in Elenidis. Vraag erom.
• Gigantische souvlaki in de stad is Solomonidis op het Aristotelous-plein.
• Na uw wandeling kunt u terugkomen met bus nr. 23
• Beste (fair trade) koffie in de stad is te vinden in de TOMS flagship store in Tsimiski street. Drinken en winkelen en zoeken naar evenementen. Er gebeurt daar altijd iets.
• U vindt de Terkenlis-winkel bijna in elke hoek van de stad. Het is geweldig en heeft heerlijke snoepjes en eten. Vind Ble echter en ga erheen voor het ontbijt, want ze hebben hemels snoep en hun eigen mix van koffie.
• Als je wilt eten waar studenten eten, dan is Bit Pazar de beste plek. Gelegen achter vintage winkels aan de Egnatia-straat, is het een van de beste verborgen juweeltjes van de stad. Je zult goed eten (niets extreem lekker hoor) en erg goedkoop. Dus als je niet om de kwaliteit geeft en je bij het kerngebied van de studenten wilt zijn, dan is dit zeker iets voor jou.
• Als u een filmliefhebber bent (maar geen commerciële), plan dan uw bezoek begin november, wanneer het International Film Festival plaatsvindt. Het is een geweldige tijd van het jaar, omdat het weer nog steeds warm is en je zult genieten van de stad in een festivalstemming met speciale evenementen en screening in het centrum.
• De internationale luchthaven van Macedonië ligt op 20 minuten rijden. Grote ziekenhuizen en klinieken (Papageorgiou, Balkan, Saint Luke, etc.) zijn bereikbaar vanaf de ringweg op 15 minuten rijden. De bedevaart van St. Paisiοs in Souroti ligt op 35 minuten met de auto.
De buurt is erg rustig en je kunt alles vinden wat je nodig hebt:
Mini Market, Restaurant, Tavernes.
Bushalte op 10 m (bus nr. 23)
Vijf minuten lopen naar het centrum.
In de buurt van Universiteit van Thessaloniki (10 minuten lopen)
Nabij Erasmus-scholen.
U kunt wandelen in de oude binnenstad, het uitzicht op de stad zien en kleine tavernes bezoeken.
Thessaloniki
De tweede stad van Griekenland heeft stijl, met veel modieuze winkels en salons en een bevolking van meer dan 1 miljoen inwoners, uitgewerkt door een grote universiteit (meer dan 80.000 studenten). Thessaloniki heeft een geweldig nachtleven tijdens die lange maanden waarin meer beroemde Griekse bestemmingen diep in winterslaap zijn, van kunstzinnige cafés tot Latijnse bars; van disco's die housemuziek oppompen tot smakelijke bouzoukia (clubs met griezelige Griekse folkpop met oosterse smaak). Dat is genoeg om je bezig te houden nadat je de sublieme Byzantijnse kerken, musea en verspreide ruïnes van de stad hebt doorkruist. Het is niet goedkoop, maar geen andere Griekse stad dan Athene is te vergelijken.
musea
Archeologisch museum van Thessaloniki: M. Andronikou 6
Museum van Byzantijnse cultuur: Leoforos Stratou 2
Museum van Ataturk in het oude centrum van Tessaloniki, Atatürk's House.
Museum voor hedendaagse kunst Moni Lazariston & Warehouse:
Β1 - Poort
Thessaloniki Cinema Museum: Port, Warehouse A
Science & Technology Museum Noesis: 6Th Km. Thessaloniki - Thermi Road
Lokale attracties
Agios Dimitrios
De witte toren
Kamara - Galerius Arch
De Rotonda
Aristoteles 'plein
Ano Poli - Oude stad en kastelen, Tsinari, Byzantijnse muren, Alatza Imaret
Water FrontConcert Hall.
Hoe vanaf het vliegveld te komen.
A) Als u een taxi neemt,
u geeft gewoon het adres op:
Akropoleos 28 c,
postcode 54634,
Ano Poli Thessaloniki.
In dat geval moet u ongeveer 12 .. 14 euro betalen
B) Als u met de bus komt,
Jij krijgt
1) Bus nr. 79
je stapt uit bij de laatste halte IKEA en neemt de volgende bus No2
2) Bus nr. 2
u stapt uit bij de laatste halte STATHMOS en neemt de volgende bus No23
3) Bus nr. 23
Je stapt uit bij bushalte TAXIARXON en je staat voor het huis.
In dat geval moet u voor elk ticket minder dan één euro betalen.
Met hetzelfde ticket neem je alle bussen als je het dezelfde dag in een uur gebruikt
Thessaloniki
De tweede stad van Griekenland heeft stijl, met veel modieuze winkels en salons en een bevolking van meer dan 1 miljoen inwoners die is uitgewerkt door een grote universiteit (meer dan 80.000 studenten).
Hoe vanaf het vliegveld te komen
Adres: Akropoleos 28 c - Mousouri 4, Dichtbij de kerk "TAXIARHON" (110 m van de kerk), Gebied: Ano Poli, postcode 54634, Thessaloniki, tel. 0030 6972278068, als u GPS heeft: Lat = 40. 6401155 Lon = 22. 9563353
Van het vliegveld.
1. met de bus: buslijnen nr .78, nr. 23
2. per taxi 20 euro
Deze voorzieningen zijn aanwezig
WiFi
Parkeren op het terrein
Keuken
Koelkast
Ontbijt
Barrièrevrij
Slaapgelegenheid
Slaapbank
Hier ga je naartoe op vakantie

Kaart verkennen
Huisregels
- De in- en uitcheck tijden worden na de boeking gecommuniceerd
- Huisdieren niet toegestaan
- Roken niet toegestaan

Vrbo
Onze geverifieerde partner Vrbo beheert jouw reservering.
1M+ recensies
9,3 / 10 Gemiddelde beoordeling
Onmiddelijke boekingsbevestiging
Hulp nodig?
Hier vindt je antwoorden op veelgestelde vragen.
Holidu ID: 58911609
Vorm de toekomst van Holidu en verdien tot €30
Sluit je aan bij onze testgemeenschap en neem deel aan een 30-minuten-durende video-oproep om je inzichten te delen en je ervaring te verbeteren!