1/35
Kies een datum voor exacte prijzen
Appartement in Ötztal bij Skigebieden
8,7
Zeer goed
- 4 Personen
- 2 Slaapkamers
- 1 Badkamer
- 65 m²
- Geheel appartement
- Huisdieren niet toegestaan
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Geniet van je vakantie in het gezinsvriendelijke appartement in het Ötztal.
Sautens ligt 52 km ten westen van Innsbruck. Landhaus Knabl ligt net buiten het gezellige dorp, op een rustige plek in het dal.
Vanaf de parkeerplaats kom je via een eigen ingang in je vakantieverblijf, dat 2 aparte slaapkamers heeft, een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, magnetron, broodrooster, eierkoker en een broodmachine. De douche en wc zijn apart en het overdekte terras nodigt je uit om te ontspannen met zijn gezellige tuinmeubelen en parasol.
Het appartement ligt in het voorste Ötztal, zodat de naburige dalen Pitztal, Paznauntal, Kaunertal met hun skigebieden, gletsjers en in de zomer talrijke hutten in een mum van tijd te bereiken zijn. Ook het achterste Ötztal met het Timmelsjoch (de snelste oversteek naar Italië in de zomer) is in korte tijd te bereiken.
Area 47 (openlucht recreatiepark) en de Piburger See (het warmste zwemmeer van Tirol) liggen ook in de directe omgeving, waar je 's winters kunt schaatsen. Beide zijn met de auto in ca. 10 minuten of te voet in ca. 1 uur te bereiken.
Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 10% korting op al uw skilessen bij Schischule AGE in Ötz Hauptstrasse 84
Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 10% korting op al uw skilessen bij Schischule AGE in Ötz Hauptstrasse 84
Deze voorzieningen zijn aanwezig
Parkeermogelijkheid
Terras
Satelliettelevisie
Keuken
Tuin
Afwasmachine
Koelkast
Magnetron
Slaapgelegenheid
Slaapkamer 1
1 Tweepersoonsbed
Slaapkamer 2
1 Tweepersoonsbed
Waar je verblijft

Kaart verkennen
Huisregels
- De in- en uitcheck tijden worden na de boeking gecommuniceerd
- Huisdieren niet toegestaan
Gastbeoordelingen
8,7
Zeer goed
Buitengewoon
10,0
Maartje K., aug 2025
Prachtig gelegen, zeer netjes verzorgd. Vriendelijke huiseigenaar. Doucheruimte is inderdaad heel klein maar straal en temperatuur zijn prima. Perfecte uitvalsbasis voor veel mooie belevenissen voor ons gezin met 2 schoolgaande kinderen.
Zeer goed
8,0
Hanne L., jul 2025
Goed gelegen appartement, basic maar gerieflijk, zeer zeer zeer proper, vriendelijke eigenaars.
Hervorragend
10,0
Stephan S., aug 2023
Super nette Vermieterfamilie. Alles da für einen top Urlaub in den Bergen. Gut ausgeschlafen und mit selbst gemachten Frühstück ging es hoch in die Berge 125 km (Alpin)Wanderung sind absolviert und es geht leider wieder heim. Bis Bald.

Belvilla by OYO
Onze geverifieerde partner Belvilla by OYO beheert jouw reservering.
100k+ recensies
8,6 / 10 Gemiddelde beoordeling
Onmiddelijke boekingsbevestiging
Heb je een vraag?
Krijg snelle antwoorden over de kenmerken van het onroerend goed, beschikbaarheid en meer.
Niet de juiste accommodatie gevonden?
Verder zoekenVorm de toekomst van Holidu en verdien tot €30
Sluit je aan bij onze testgemeenschap en neem deel aan een 30-minuten-durende video-oproep om je inzichten te delen en je ervaring te verbeteren!
