1/14
Kies een datum voor exacte prijzen
Vakantieappartement voor 4 personen met balkon
8,0
Zeer goed
- 4 Personen
- 1 Slaapkamer
- 1 Badkamer
- 44 m²
- Geheel appartement
- Huisdieren niet toegestaan
- Wifi
Dicht bij skiliften
Snelle toegang tot de bergen.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Dicht bij skiliften
Snelle toegang tot de bergen.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Direct tegenover de dorpsbaan en dalafdaling en op ca. 500 m van de plaatselijke winkelgelegenheid.
Het appartementengebouw Am Anger beschikt over 46 verschillend, grotendeels rustiek ingerichte appartementen, evenals een eigen ondergrondse parkeergarage.
In het huis Anger bevindt zich direct rechts naast de hoofdingang een skiruimte, deze kan met de skisleutel geopend worden en daar kunnen skischoenen, ski's, stokken etc. worden opgeborgen.
Het appartement Top 46 bevindt zich op de zolderverdieping en is voorzien van...
1 slaapkamer met tweepersoonsbed en 1 stapelbed (4 personen), 1 woonkamer met slaapbank (2 personen), 1 lichte, rustieke woonkamer met kabel-tv en een gezellige eethoek, een volledig uitgeruste kitchenette met koffiezetapparaat, 4 kookplaten, oven, koelkast, 1 badkamer met douche en toilet, groot balkon op het noorden gericht.
Bij de totaalprijs inbegrepen zijn:
- Reserveringskosten: € 40,00 (eenmalig per appartement) | vanaf winter 26/27: € 50,00
- Eindschoonmaak
- Toeristenbelasting per dag: € 3,00 per volwassene en € 1,00 per kind (tot 15 jaar)
- Mobiliteitsbijdrage per volwassene: € 0,50 per dag
- Beddengoed: € 17,00 per persoon - dit wordt naar het aantal geboekte personen klaargelegd.
(1x toiletpapier en badmat zijn als extraatjes inbegrepen in de beddengoedset. >> Bad- en handdoeken kunt u apart huren op aanvraag.)
- Energiebijdrage is in de huurprijs inbegrepen
- Wifi
- 1x parkeerplaats in de ondergrondse garage
Wifi:
- Informatie over de internetverbinding: De internetverbinding wordt gratis door de eigenaar ter beschikking gesteld.
Mocht deze echter om welke reden dan ook niet functioneren, dan kan er van onze kant geen huurkorting worden verleend. Extra informatie en eventuele bijkomende kosten vindt u hier: https://www.koenigsleiten.eu/allgemeine-informationen
Mocht deze echter om welke reden dan ook niet functioneren, dan kan er van onze kant geen huurkorting worden verleend. Extra informatie en eventuele bijkomende kosten vindt u hier: https://www.koenigsleiten.eu/allgemeine-informationen
Vertaald met AI
Deze voorzieningen zijn aanwezig
WiFi
Parkeermogelijkheid
Balkon
TV
Keuken
Koelkast
Verwarming
Koffiemachine
Slaapgelegenheid
Slaapkamer
1 Tweepersoonsbed
Woonkamer
1 Slaapbank (voor 2 personen)
Waar je verblijft

Kaart verkennen
Huisregels
- Aankomst: Van 16:00 tot 18:00
- Vertrek: Tot 10:00
- Kinderen welkom
- Huisdieren niet toegestaan
- Roken niet toegestaan
Gastbeoordelingen
8,0
Zeer goed
Sehr gut
8,0
Raimo J., feb 2025
Die Ferienwohnung liegt zentral mit kurzen Wegen, insbesondere zum Lift. Sie ist sauber und schön ruhig. Leider hat das Haus keine Skischuheizung im Skiraum. Die Ausstattung ist etwas in die Jahre gekommen.

vOffice Partneragentur
Holidu premium partner
Premium-partners zijn toppartners die superieure verblijfservaringen bieden voor gasten.
Onze premium-partner vOffice Partneragentur zal uw reservering beheren.
100k+ recensies
9,2 / 10 Gemiddelde beoordeling
Onmiddelijke boekingsbevestiging
Hulp nodig?
Hier vindt je antwoorden op veelgestelde vragen.
Niet de juiste accommodatie gevonden?
Verder zoekenVorm de toekomst van Holidu en verdien tot €30
Sluit je aan bij onze testgemeenschap en neem deel aan een 30-minuten-durende video-oproep om je inzichten te delen en je ervaring te verbeteren!
