Ferienresort Bad Bentheim — Bbl5 Comfort
- 2 Slaapkamers
- 2 Badkamers
- Huisdieren niet toegestaan
- Sauna
- 5 Personen
- Wifi
- Bungalow
Deze vrijstaande bungalow met verdieping is geschikt voor 5 personen. De woonkamer heeft een zithoek met televisie, een eethoek en een open keuken. Hier vind je onder andere een vaatwasser, een combimagnetron, een filter koffiezetapparaat en een koffiepadapparaat. Boven zijn er 2 slaapkamers. In 1 slaapkamer staat 1 tweepersoonsbed, deze kamer is voorzien van een tv. In de andere slaapkamer staan 3 eenpersoonsbedden. Verder is er op de bovenverdieping een apart toilet en 2 badkamers.1 van de badkamers beschikt over een ligbad, in de andere badkamer vind je een inloopdouche en een sauna. De bungalow heeft daarnaast een berging met wasmachine en -droger en ook beneden is er een apart toilet. In de tuin vind je een terras met tuinmeubilair en 3 zonneligbedden. Parkeren kan naast de woning en het gebruik van wifi is gratis.
Handig om te weten: De televisie beschikt over streamfuncties. Dit maakt het mogelijk om apps van je telefoon of tablet direct op het scherm van de televisie te bekijken. Je maakt hierbij gebruik van je eigen accounts.
Bijzondere bestemming net over de grens
Dichtbij en toch helemaal anders, zo laat het graafschap Bad Bentheim zich wel het beste omschrijven. Het glooiende landschap met oerbossen, pittoreske dorpjes en een imposante burcht ademen een en al geschiedenis. Ook op het park ervaar je dat gevoel. De traditionele villa’s en het stijlvolle centrumgebouw, omringd door eeuwenoude bomen, zorgen meteen bij binnenkomst al voor een bijzondere ervaring. Natuurlijk kan je in je huis en op het park rekenen op alle moderne voorzieningen. Van gratis WiFi, kinderanimatie en restaurant tot het direct naast het park gelegen gemeentelijke zwemparadijs met diverse binnen- en buitenbaden, waar je gratis toegang tot hebt.
Om de sfeer van de omgeving optimaal te proeven adviseren wij je de dag eens te beginnen met een wandeling in het Bentheimer Wald, een bezoek te brengen aan de beroemde Burcht van Bad Bentheim en onderweg te genieten van Kaffee und Kuchen in een traditionele Gaststätte. Een Weißbier met bratwurst is daar overigens ook heel lekker. Daguitstapjes naar Dierenpark Nordhorn, de Isterberg en de prachtige provinciestad Munster maken je vakantie compleet.
Huisregels Roompot
- De hoofdboeker dient minimaal 21 jaar of ouder te zijn.
- Op dit park zijn alleen boekingen voor een recreatieve vakantie toegestaan. Een verblijfsduur langer dan 3 weken valt onder tijdelijke huisvesting en is niet toegestaan. Evenals het verlengen of aansluitend herhalen van een boeking. Boekingen en reisgezelschappen die hier niet aan voldoen kunnen worden geweigerd.
- Het in- en exterieur kan per accommodatie verschillen.
- Groepenborg; Als bij aankomst blijkt dat het reisgezelschap geen gezin vormt, kunnen wij ter plaatse een extra groepenborg van 50,- per persoon in rekening brengen.
Deze voorzieningen zijn aanwezig
Slaapgelegenheid
Hier ga je naartoe op vakantie

Huisregels
- De in- en uitcheck tijden worden na de boeking gecommuniceerd
- Huisdieren niet toegestaan
- Roken niet toegestaan
