Wat gasten super vonden
Wat gasten super vonden
Eilandverhuur — Valkenhoek (4p)
- 2 Slaapkamers
- 2 Badkamers
- Huisdieren beschikbaar
- 4 Personen
- Wifi
- 90 m²
- Vakantiehuis
Indeling huis
Woonkamer met heerlijke grote loungebank en open keuken voorzien van alle gemakken: met vaatwasser, oven, gasfornuis, waterkoker en koffiezetapparaat.
Het huis heeft 2 slaapkamers waarvan één met extra televisie en 2 badkamers waarvan één met douche en wastafel. De ander heeft een heerlijk ligbad, douche en wastafel.
Via de woonkamer, kom je op het terras op het zuiden met ruime eettafel en tuin met in de zomer veel privacy.
Verder is er gratis Wifi en kunt u gebruik maken van een wasmachine en droger. Tevens kunt u gebruik maken van het zwemabonnement (buitenbad van mei t/m augustus).
Eigen parkeergelegenheid aanwezig.
Omgeving
Ballum is centraal gelegen op het eiland. Zo staat u met enkele minuten op de Golfbaan (9-holes linksbaan en par 3 baan) in Hollum of bent u zo op de fiets in het gezellige dorp Nes om te winkelen.
(de gashaard die op de afbeelding van de woonkamer zichtbaar is, is niet meer ingebruik wegens duurzaamheidoverwegingen van de eigenaar)
Bij EilandVerhuur vind je studio’s, luxe appartementen, comfortabele vakantiehuizen en royale duinvilla’s. Er is voor ieder wat wils. Ons team is woonachtig op Ameland waardoor wij alle nodige informatie over het eiland kunnen verstrekken. Tijdens je verblijf zijn wij ook altijd bereikbaar.
Heb je vragen, of wil je gewoon even kennismaken? Bel, mail of stap binnen bij de Torenstraat 18 in Nes op Ameland!
Graag tot dan!
Team EilandVerhuur
Deze voorzieningen zijn aanwezig
Slaapgelegenheid
Hier ga je naartoe op vakantie

Huisregels
- De in- en uitcheck tijden worden na de boeking gecommuniceerd
- Huisdieren beschikbaar
- Roken niet toegestaan
