Wat gasten super vonden
Wat gasten super vonden
Prachtig 2 persoons Chalet met airco in de omgeving van Aalten, Gelderland
- 1 Slaapkamer
- 1 Badkamer
- Huisdieren niet toegestaan
- 2 Personen
- Wifi
- 25 m²
- Chalet
Dit prachtige chalet 't Vosje' is geschikt voor twee personen en ligt op het boerenerf van de eigenaar in de omgeving van Aalten in Gelderland. Deze vakantiewoning wordt omringd door landgoederen, bossen en Vennebulten. Het is de ideale uitvalsbasis voor rust, natuur, wandel- en fietsliefhebbers. Ook is de omgeving rijk aan leuke dorpen en steden, kastelen, markten, goede restaurants en veel cultuur. Ontdek de Achterhoek!
Deze duurzame woning is goed geïsoleerd, verwarmd en wordt verkoeld met een airco, en over de inrichting is ook nagedacht. De woonkamer heeft een fijn zitbankje en een ronde eettafel met twee mooie groene fluwelen stoelen met hoge rugleuning. Ook is er een televisie en gratis internet aanwezig. De keuken is voorzien van een vaatwasser, koelkast, elektrische kookplaat, filter koffieapparaat en waterkoker. De slaapkamer heeft twee heerlijke Auping boxspringbedden en een kledingkast. Als u de slaapkamer uitloopt, treft u aan uw rechterzijde het toilet met een wastafel. Standaard ontvangt u een stapel met handdoeken tijdens uw verblijf. De douches zijn in een apart gebouw op het erf gelegen, nabij het boerderijwinkeltje. Tevens staat hier ook de wasmachine. Buiten is er een mooi terras met tuinmeubilair en een Cadac BBQ, waar u heerlijk kunt genieten van de ochtend of avond zon. Ook kunt u overdekt zitten in de nabijheid van het houthok. Meegebrachte fietsen kunnen overdekt worden gestald en u kunt uw eigen elektrische fietsen opladen. Er kan één auto geparkeerd.
Bijzonderheden
• De minimale leeftijd van de hoofdboeker voor dit vakantiehuis is 18 jaar.
• Let op: dit vakantiehuis beschikt niet over een eigen douche, u kunt douchen in nabijgelegen sanitairgebouw.
• Wanneer u visite ontvangt meldt dit dan vooraf even, dit kan eenmalig tijdens uw verblijf van 's morgens 10 tot 22:00 uur. Electra gebruik (opladen) is enkel toebedeeld aan de gasten en niet voor de visite.
• Campers en busjes zijn helaas niet toegestaan op het erf.
Omgeving
Aalten ligt in de prachtige Achterhoek, een heerlijke plek voor liefhebbers van natuur, rust en ruimte. Maak lange wandelingen door de nabijgelegen natuurgebieden of mooie fietstochten langs uitgestrekte heidevelden, vennen of meertjes. Hier geniet u hoe dan ook van idyllische uitzichten! In de omgeving zijn veel kastelen van de vroegere Gelderse adel, bezoek bijvoorbeeld Kasteel Vorden. In de zomer kunt u bij de plas 't Hilgelo of de Slingeplas terecht voor een frisse duik, maar hier zijn ook veel watersporten te beoefenen. Verdiep u in de regio en bezoek de Steengroeve Winterswijk of het Nationaal Onderduikmuseum. Wilt u een dagje winkelen? Bezoek dan de steden Borculo, Winterswijk, Vorden of Bronckhorst.
Deze voorzieningen zijn aanwezig
Slaapgelegenheid
Hier ga je naartoe op vakantie

Huisregels
- Aankomst: Van 15:00 tot 17:00
- Vertrek: Tot 10:00
- Kinderen welkom
- Huisdieren niet toegestaan
- Roken niet toegestaan
