




Wat gasten super vonden
“De beste accommodatie voor rustzoekende actieve vakantiegangers!”
1/25
Wat gasten super vonden
“De beste accommodatie voor rustzoekende actieve vakantiegangers!”
Vakantiehuis voor 4 personen met terras
10,0•Fantastisch
4 beoordelingen
•Maratea, Provincie Potenza
- 1 Slaapkamer
- 1 Badkamer
- Huisdieren niet toegestaan
- Zwembad
- 4 Personen
- Wifi
- 45 m²
- Vakantiehuis
Goed uitgeruste keuken
Kook heerlijke maaltijden in een keuken met alle benodigdheden.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Uitzicht op zee
Geniet van het uitzicht op zee.
Bijna volgeboekt. We raden je aan snel te boeken.
Goed uitgeruste keuken
Kook heerlijke maaltijden in een keuken met alle benodigdheden.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Uitzicht op zee
Geniet van het uitzicht op zee.
Oud in nieuw veranderen! Zo is Casetta Lupo in 2023 ontstaan uit een "rudere", een vervallen boerderij, voorzien van alle denkbare comfort. Op een prachtige panoramische locatie aan de Lucaniaanse kust (Basilicata) nodigt het uit tot een onvergetelijke vakantie in het authentieke zuiden van Italië. Bovendien hebben gasten toegang tot een groot overloopzwembad voor gezamenlijk gebruik.
**********************************************************************
ENGLISH VERSION
Van oud naar nieuw! Met dit in gedachten werd in 2023 een "rudere", een vervallen boerderij, omgebouwd tot Casetta Lupo, een vakantiehuis met alle comfort. Op een prachtige panoramische locatie aan de kust van Lucania (Basilicata) nodigt het je uit voor een onvergetelijke vakantie in het authentieke zuiden van Italië. Een hoogtepunt waar je je ook op kunt verheugen - een groot overloopzwembad voor gezamenlijk gebruik.
VACATIE AAN DE TYRRHENISCHE ZEE
De kust van Maratea is een uniek stuk land aan de Tyrreense Zee. Omringd door kristalhelder water, zwarte stranden en weelderige vegetatie ligt het beroemde bergstadje Maratea. Idyllisch en toch ongelooflijk levendig.
VAKANTIEHUIS MET PANORAMISCH TERRAS
Niet ver van Maratea ligt Casetta Lupo - een dromerig toevluchtsoord tussen de zee en de bergen. Volledig gerestaureerd in 2023, straalt de oude boerderij nu als een modern en gezellig vakantiehuis. De casetta is klein maar fijn en perfect voor een vakantie met z'n tweeën. De bank in de woonkamer kan ook worden gebruikt als slaapgelegenheid voor nog twee personen.
De goed uitgeruste keuken nodigt je uit om je culinaire vaardigheden uit te proberen. Vanaf hier heb je toegang tot het panoramische terras, waar je voor het diner kunt genieten van een aperitief in Italiaanse stijl met uitzicht op zee. Dankzij de oriëntatie van het gedeeltelijk overdekte terras kun je tijdens je verblijf genieten van prachtige zonsondergangen.
KOELEN IN HET INFINITEITSPOL
Een ander hoogtepunt van Casetta Lupo is het bijna 17 meter lange zwembad met een maximale diepte van 2,20 meter. Dit zwembad is beschikbaar voor gezamenlijk gebruik door jou en de eigenaren, die in Rome wonen maar Maratea slechts af en toe bezoeken.
De casetta ligt op het hoogste punt van het pand op het zeer uitgestrekte, terrasvormige terrein. Het zwembad en het vakantiehuis van de eigenaren bevinden zich op het niveau onder Casetta Lupo. Deze indeling garandeert gasten absolute privacy in en rond het huis. Zelfs vanaf het zwembad is het huis van de eigenaren slechts gedeeltelijk zichtbaar vanwege de afstand en de begroeiing.
Houd er rekening mee dat het gebruik van het zwembad en wandelingen op het terrein altijd op eigen risico zijn.
PARKEREN OP HET PERCEEL
Als je je vakantie wilt doorbrengen in Casetta Lupo, heb je een auto nodig op het terrein. Houd er rekening mee dat het momenteel niet mogelijk is om met de auto tot aan het huis te rijden. Er is een parkeerplaats beschikbaar in het omheinde gebied onder het zwembad. Vanaf daar is er een voetpad met een hoogteverschil van ongeveer 30 meter naar het huis.
Bij aankomst en vertrek brengt de Casetta Lupo manager je bagage naar het huis of naar de auto. Grotere aankopen kunnen ook worden vervoerd van de parkeerplaats naar het huis op afspraak met de beheerder.
IN DE OMGEVING VAN CASETTA LUPO
Het strand van Cersuta ligt op slechts een kilometer van het vakantiehuis. Op minder dan tien minuten rijden van de casetta ligt de haven van Marina di Maratea en enkele van de mooiste stranden aan deze kust. Dit zijn onder andere Acquafredda, Fiumicello en Porto.
De historische oude stad Maratea met het beroemde Christusbeeld ligt op ongeveer 7,5 kilometer afstand. Op een steenworp afstand van het huis ligt Ristorante Da Cesare, waar je kunt genieten van een heerlijke lunch of diner.
**********************************************************************
ENGLISH VERSION
HOLIDAYS ON THE TYRRHENIAN SEA
Maratea's kuststrook aan de Tyrreense Zee is uniek. Rond het beroemde, kleine bergstadje Maratea vind je kristalhelder water, zwarte stranden en weelderige vegetatie. Idyllisch en toch ongelooflijk levendig.
HOLIDAY HOME WITH PANORAMA TERRACE
Niet ver van Maratea ligt Casetta Lupo - een prachtig toevluchtsoord tussen zee en bergen. Volledig gerestaureerd in 2023, wacht de kleine, oude boerderij nu op je in nieuwe pracht als een modern en gezellig vakantiehuis. Met zijn tweepersoonsslaapkamer, badkamer (douche/wc/bidet; haardroger), woon-eetkamer en keuken is de Casetta een mooie en perfecte accommodatie voor een stel. De bank in de woon-eetkamer kan worden gebruikt als slaapgelegenheid voor nog eens twee personen.
De goed ingerichte keuken (incl. vaatwasser, gasfornuis, koelkast met vriesvak, capsule koffiezetapparaat, magnetron, broodrooster, waterkoker) nodigt uit tot culinaire experimenten. Het komt uit op het panoramaterras, waar je voor het diner en geheel in Italiaanse stijl kunt genieten van een aperitivo met uitzicht op zee. Het gedeeltelijk overdekte terras is ook een perfecte plek om te genieten van de prachtige zonsondergangen over zee.
De inrichting van Casetta Lupo bestaat uit muskietennetten in de slaapkamers, een wasmachine, WiFi en airconditioning, tuinmeubilair en een barbecue.
Afkoelen in het zwembad
Een ander hoogtepunt van Casetta Lupo is het zwembad met een lengte van bijna 17 meter en een maximale diepte van 2,20 meter. Het zwembad wordt gedeeld door de gasten van Casetta Lupo en de eigenaren, die in Rome wonen en af en toe naar Maratea komen.
De Casetta ligt op het hoogste punt van het uitgestrekte, terrasvormige terrein. Het zwembad en het vakantiehuis van de eigenaren liggen op het niveau onder Casetta Lupo. Door de indeling ben je verzekerd van privacy in en om het huis. Zelfs vanaf het zwembad is het huis van de eigenaren slechts gedeeltelijk zichtbaar, gezien de afstand en de begroeiing.
Houd er rekening mee dat het gebruik van het zwembad en wandelingen rond het terrein op eigen risico zijn.
PARKEREN OP HET PERCEEL
Wanneer u op vakantie gaat naar Casetta Lupo, moet u beschikken over een auto op het terrein. Houd er rekening mee dat je op dit moment niet tot aan het huis kunt rijden. Parkeren kan op het omheinde terrein, onder het zwembad. Vanaf daar moet je een voetpad volgen tot aan het vakantiehuis (ca. 30 m hoogteverschil).
Bij aankomst / bij vertrek brengt de beheerder van Casetta Lupo je bagage naar het huis / naar je auto. In overleg kan de conciërge u ook helpen met grotere boodschappen, d.w.z. deze van de parkeerplaats naar het huis brengen.
IN DE OMGEVING VAN CASETTA LUPO
Het strand van Cersuta ligt op slechts 1 km van het vakantiehuis en het is minder dan 10 minuten met de auto naar de haven van Marina di Maratea en naar enkele van de mooiste stranden langs deze kust. Tot die laatste behoren Acquafredda, Fiumicello en Porto.
De historische oude binnenstad van Maratea, bewaakt door het beroemde standbeeld van Christus de Verlosser, ligt op ongeveer 7,5 km afstand. Op slechts een steenworp afstand van Casetta Lupo ligt Ristorante Da Cesare, waar je jezelf kunt trakteren op heerlijke maaltijden, zowel 's middags als 's avonds.
Muggennetten in de slaapkamer.
Zwembad voor gezamenlijk gebruik met de eigenaren.
***********************************************
Muggenhorren in de slaapkamer
Gedeeld zwembad met de eigenaren
----------------------------------------
Borgsom: 100 Euro - te betalen bij aankomst.
Toeristenbelasting ter plaatse te betalen: € 1.- /persoon en dag; alleen 01.06.-30.09., voor de eerste 5 dagen van verblijf en vanaf 18 jaar. (geen garantie)
Zwembad geopend van 12 april tot 31 oktober (afwijkingen door weersomstandigheden mogelijk).
Let op: vanwege de ligging raden wij een auto aan tijdens uw verblijf in Casetta Lupo.
***************************************************************************
ALGEMENE INFORMATIE
Beddengoed en handdoeken inbegrepen
Borgsom: € 100 - te voldoen bij aankomst
Belasting ter plaatse te voldoen: € 1,- /persoon per dag; alleen van 01 juni tot 30 sept. in rekening gebracht, voor max. 5 nachten en 30 sept. 30 juni, voor max. 5 nachten en vanaf 18 jaar (geen verantwoordelijkheid)
Zwembad geopend: 12 april - 31 oktober (wijzigingen door weersomstandigheden mogelijk)
Noot: Gezien de ligging van Casetta Lupo raden wij u aan een auto te (ver)huren voor uw verblijf.
**********************************************************************
ENGLISH VERSION
Van oud naar nieuw! Met dit in gedachten werd in 2023 een "rudere", een vervallen boerderij, omgebouwd tot Casetta Lupo, een vakantiehuis met alle comfort. Op een prachtige panoramische locatie aan de kust van Lucania (Basilicata) nodigt het je uit voor een onvergetelijke vakantie in het authentieke zuiden van Italië. Een hoogtepunt waar je je ook op kunt verheugen - een groot overloopzwembad voor gezamenlijk gebruik.
VACATIE AAN DE TYRRHENISCHE ZEE
De kust van Maratea is een uniek stuk land aan de Tyrreense Zee. Omringd door kristalhelder water, zwarte stranden en weelderige vegetatie ligt het beroemde bergstadje Maratea. Idyllisch en toch ongelooflijk levendig.
VAKANTIEHUIS MET PANORAMISCH TERRAS
Niet ver van Maratea ligt Casetta Lupo - een dromerig toevluchtsoord tussen de zee en de bergen. Volledig gerestaureerd in 2023, straalt de oude boerderij nu als een modern en gezellig vakantiehuis. De casetta is klein maar fijn en perfect voor een vakantie met z'n tweeën. De bank in de woonkamer kan ook worden gebruikt als slaapgelegenheid voor nog twee personen.
De goed uitgeruste keuken nodigt je uit om je culinaire vaardigheden uit te proberen. Vanaf hier heb je toegang tot het panoramische terras, waar je voor het diner kunt genieten van een aperitief in Italiaanse stijl met uitzicht op zee. Dankzij de oriëntatie van het gedeeltelijk overdekte terras kun je tijdens je verblijf genieten van prachtige zonsondergangen.
KOELEN IN HET INFINITEITSPOL
Een ander hoogtepunt van Casetta Lupo is het bijna 17 meter lange zwembad met een maximale diepte van 2,20 meter. Dit zwembad is beschikbaar voor gezamenlijk gebruik door jou en de eigenaren, die in Rome wonen maar Maratea slechts af en toe bezoeken.
De casetta ligt op het hoogste punt van het pand op het zeer uitgestrekte, terrasvormige terrein. Het zwembad en het vakantiehuis van de eigenaren bevinden zich op het niveau onder Casetta Lupo. Deze indeling garandeert gasten absolute privacy in en rond het huis. Zelfs vanaf het zwembad is het huis van de eigenaren slechts gedeeltelijk zichtbaar vanwege de afstand en de begroeiing.
Houd er rekening mee dat het gebruik van het zwembad en wandelingen op het terrein altijd op eigen risico zijn.
PARKEREN OP HET PERCEEL
Als je je vakantie wilt doorbrengen in Casetta Lupo, heb je een auto nodig op het terrein. Houd er rekening mee dat het momenteel niet mogelijk is om met de auto tot aan het huis te rijden. Er is een parkeerplaats beschikbaar in het omheinde gebied onder het zwembad. Vanaf daar is er een voetpad met een hoogteverschil van ongeveer 30 meter naar het huis.
Bij aankomst en vertrek brengt de Casetta Lupo manager je bagage naar het huis of naar de auto. Grotere aankopen kunnen ook worden vervoerd van de parkeerplaats naar het huis op afspraak met de beheerder.
IN DE OMGEVING VAN CASETTA LUPO
Het strand van Cersuta ligt op slechts een kilometer van het vakantiehuis. Op minder dan tien minuten rijden van de casetta ligt de haven van Marina di Maratea en enkele van de mooiste stranden aan deze kust. Dit zijn onder andere Acquafredda, Fiumicello en Porto.
De historische oude stad Maratea met het beroemde Christusbeeld ligt op ongeveer 7,5 kilometer afstand. Op een steenworp afstand van het huis ligt Ristorante Da Cesare, waar je kunt genieten van een heerlijke lunch of diner.
**********************************************************************
ENGLISH VERSION
HOLIDAYS ON THE TYRRHENIAN SEA
Maratea's kuststrook aan de Tyrreense Zee is uniek. Rond het beroemde, kleine bergstadje Maratea vind je kristalhelder water, zwarte stranden en weelderige vegetatie. Idyllisch en toch ongelooflijk levendig.
HOLIDAY HOME WITH PANORAMA TERRACE
Niet ver van Maratea ligt Casetta Lupo - een prachtig toevluchtsoord tussen zee en bergen. Volledig gerestaureerd in 2023, wacht de kleine, oude boerderij nu op je in nieuwe pracht als een modern en gezellig vakantiehuis. Met zijn tweepersoonsslaapkamer, badkamer (douche/wc/bidet; haardroger), woon-eetkamer en keuken is de Casetta een mooie en perfecte accommodatie voor een stel. De bank in de woon-eetkamer kan worden gebruikt als slaapgelegenheid voor nog eens twee personen.
De goed ingerichte keuken (incl. vaatwasser, gasfornuis, koelkast met vriesvak, capsule koffiezetapparaat, magnetron, broodrooster, waterkoker) nodigt uit tot culinaire experimenten. Het komt uit op het panoramaterras, waar je voor het diner en geheel in Italiaanse stijl kunt genieten van een aperitivo met uitzicht op zee. Het gedeeltelijk overdekte terras is ook een perfecte plek om te genieten van de prachtige zonsondergangen over zee.
De inrichting van Casetta Lupo bestaat uit muskietennetten in de slaapkamers, een wasmachine, WiFi en airconditioning, tuinmeubilair en een barbecue.
Afkoelen in het zwembad
Een ander hoogtepunt van Casetta Lupo is het zwembad met een lengte van bijna 17 meter en een maximale diepte van 2,20 meter. Het zwembad wordt gedeeld door de gasten van Casetta Lupo en de eigenaren, die in Rome wonen en af en toe naar Maratea komen.
De Casetta ligt op het hoogste punt van het uitgestrekte, terrasvormige terrein. Het zwembad en het vakantiehuis van de eigenaren liggen op het niveau onder Casetta Lupo. Door de indeling ben je verzekerd van privacy in en om het huis. Zelfs vanaf het zwembad is het huis van de eigenaren slechts gedeeltelijk zichtbaar, gezien de afstand en de begroeiing.
Houd er rekening mee dat het gebruik van het zwembad en wandelingen rond het terrein op eigen risico zijn.
PARKEREN OP HET PERCEEL
Wanneer u op vakantie gaat naar Casetta Lupo, moet u beschikken over een auto op het terrein. Houd er rekening mee dat je op dit moment niet tot aan het huis kunt rijden. Parkeren kan op het omheinde terrein, onder het zwembad. Vanaf daar moet je een voetpad volgen tot aan het vakantiehuis (ca. 30 m hoogteverschil).
Bij aankomst / bij vertrek brengt de beheerder van Casetta Lupo je bagage naar het huis / naar je auto. In overleg kan de conciërge u ook helpen met grotere boodschappen, d.w.z. deze van de parkeerplaats naar het huis brengen.
IN DE OMGEVING VAN CASETTA LUPO
Het strand van Cersuta ligt op slechts 1 km van het vakantiehuis en het is minder dan 10 minuten met de auto naar de haven van Marina di Maratea en naar enkele van de mooiste stranden langs deze kust. Tot die laatste behoren Acquafredda, Fiumicello en Porto.
De historische oude binnenstad van Maratea, bewaakt door het beroemde standbeeld van Christus de Verlosser, ligt op ongeveer 7,5 km afstand. Op slechts een steenworp afstand van Casetta Lupo ligt Ristorante Da Cesare, waar je jezelf kunt trakteren op heerlijke maaltijden, zowel 's middags als 's avonds.
Muggennetten in de slaapkamer.
Zwembad voor gezamenlijk gebruik met de eigenaren.
***********************************************
Muggenhorren in de slaapkamer
Gedeeld zwembad met de eigenaren
----------------------------------------
Borgsom: 100 Euro - te betalen bij aankomst.
Toeristenbelasting ter plaatse te betalen: € 1.- /persoon en dag; alleen 01.06.-30.09., voor de eerste 5 dagen van verblijf en vanaf 18 jaar. (geen garantie)
Zwembad geopend van 12 april tot 31 oktober (afwijkingen door weersomstandigheden mogelijk).
Let op: vanwege de ligging raden wij een auto aan tijdens uw verblijf in Casetta Lupo.
***************************************************************************
ALGEMENE INFORMATIE
Beddengoed en handdoeken inbegrepen
Borgsom: € 100 - te voldoen bij aankomst
Belasting ter plaatse te voldoen: € 1,- /persoon per dag; alleen van 01 juni tot 30 sept. in rekening gebracht, voor max. 5 nachten en 30 sept. 30 juni, voor max. 5 nachten en vanaf 18 jaar (geen verantwoordelijkheid)
Zwembad geopend: 12 april - 31 oktober (wijzigingen door weersomstandigheden mogelijk)
Noot: Gezien de ligging van Casetta Lupo raden wij u aan een auto te (ver)huren voor uw verblijf.
Toon meer
Deze voorzieningen zijn aanwezig
Parkeermogelijkheid
Airconditioning
Internet
Wasmachine
Barbecue
Afwasmachine
Verwarming
Magnetron
Slaapgelegenheid
Slaapbank
Hier ga je naartoe op vakantie

Kaart verkennen
Huisregels
- Aankomst: Van 16:00 tot 21:00
- Vertrek: Tot 10:00
- Huisdieren niet toegestaan

SECRA
Onze geverifieerde partner SECRA beheert jouw reservering.
10k+ recensies
8,8 / 10 Gemiddelde beoordeling
Onmiddelijke boekingsbevestiging
Hulp nodig?
Hier vindt je antwoorden op veelgestelde vragen.
Holidu ID: 53384090