Recreatiepark De Boshoek — Bungalow Ganzebeek | 14 personen
- 14 Personen
- 7 Slaapkamers
- 2 Badkamers
- 140 m²
- Vakantiehuis
- Huisdieren beschikbaar
- Wifi
Op zoek naar ruimte, comfort en gezelligheid voor je groepsvakantie op de Veluwe? De Bungalow Ganzebeek voor 14 personen op 5-sterren Recreatiepark De Boshoek biedt alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf met familie of vrienden. Twee bungalows zijn slim verbonden via een open schuifwand, waardoor één grote, sfeervolle bungalow ontstaat. Met zeven slaapkamers, twee badkamers, twee aparte toiletten en twee volledig ingerichte keukens met onder andere een 5-pits gasstel, vaatwasser en combimagnetron is er aan alles gedacht. De gezellige woonkamer met Smart TV nodigt uit tot lange avonden samen, en buiten geniet je op twee ruime terrassen van het Veluwse buitenleven. Bovendien ligt de bungalow vlakbij het restaurant, de speeltuin én het zwembad – ideaal voor jong en oud.
Vanuit De Boshoek wandel of fiets je zo de prachtige Veluwe op. Ontdek de uitgestrekte bossen, heidevelden en zandverstuivingen, of plan een dagje uit naar het Kröller-Müller Museum, de Apenheul of het pittoreske dorpje Garderen. Of je nu op zoek bent naar natuur, cultuur of avontuur, alles ligt binnen handbereik.
Tijdens jouw verblijf bij 5-sterren vakantiepark De Boshoek zal het aan niets ontbreken. Ervaar de gemoedelijke sfeer op het park en geniet van de prachtige natuur op de Veluwe. Met hoogwaardige faciliteiten biedt De Boshoek vermaak voor jong én oud. Neem een duik in het binnen- en buitenzwembad of schuif gezellig aan op het terras van Eetcafé Western Plaza.
Deze voorzieningen zijn aanwezig
Slaapgelegenheid
Waar je verblijft

Huisregels
- De in- en uitcheck tijden worden na de boeking gecommuniceerd
- Huisdieren beschikbaar
Goed om te weten
- Familievriendelijk
Gastbeoordelingen

