1/39
Beach Villa Sea Edge - strandvilla voor 12 personen met directe toegang tot het strand
9,7
Fantastisch
- 5 Slaapkamers
- 5 Badkamers
- Huisdieren niet toegestaan
- 12 Personen
- Wifi
- 220 m²
- Villa
Goed uitgeruste keuken
Kook heerlijke maaltijden in een keuken met alle benodigdheden.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Gasten zijn dol op dit huis
Met een uitstekende gemiddelde beoordeling van 9.7.
Geweldig uitzicht
Je kunt genieten van een geweldig uitzicht vanuit dit huis.
Bijna volgeboekt. We raden je aan snel te boeken.
Goed uitgeruste keuken
Kook heerlijke maaltijden in een keuken met alle benodigdheden.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Gasten zijn dol op dit huis
Met een uitstekende gemiddelde beoordeling van 9.7.
Geweldig uitzicht
Je kunt genieten van een geweldig uitzicht vanuit dit huis.
Prachtige vakantievilla verdeeld over drie verdiepingen met directe toegang tot de Adriatische Zee. Beach Villa Sea Edge is ruim, modern en elegant en biedt unieke rust met uitzicht op het kalme blauwe water van de zee voor de deur vanaf elk van de drie terrassen. De gemeenschappelijke ruimtes zijn uitnodigend en licht met veel zitplaatsen, terwijl de bovenste verdieping een zelfstandig appartement is met een extra keuken en een woonkamer en ideaal is voor diegenen die op zoek zijn naar extra privacy. Het buitenzwembad, met optionele verwarming, wordt omgeven door ligstoelen en een aromatische Dalmatische flora. Dineren in de buitenlucht en barbecuefaciliteiten zijn beschikbaar voor uw plezier en een comfortabele overdekte zithoek biedt een prachtig uitzicht op de zee en is een geweldige plek om van de zonsondergang te genieten. Met vijf slaapkamers worden 10 volwassen gasten comfortabel ondergebracht. Sevid is een klein rustig stadje aan de Dalmatische kust, ideaal om te genieten van het heldere blauwe water van de Adriatische Zee, weg van de drukke toeristische bestemmingen. Hier brengen de lokale bewoners hun tijd door met het produceren van olijfolie, geitenkaas en het conserveren van ansjovis. De keuken is rijk aan verse zeevruchten, olijven en heerlijke Malvasische wijn. Vanaf hier kunt u een gemakkelijke excursie maken naar de nabijgelegen eilanden en een bezoek brengen aan de door UNESCO uitgeroepen tot oude binnenstad van Trogir, die op de werelderfgoedlijst van UNESCO staat.
Voor de duidelijkheid: gelieve rekening te houden met 500 euro borg, te betalen bij aankomst rechtstreeks aan de gastheer en terug te geven bij vertrek, onder voorbehoud van inspectie.
Voor de duidelijkheid: gelieve rekening te houden met 500 euro borg, te betalen bij aankomst rechtstreeks aan de gastheer en terug te geven bij vertrek, onder voorbehoud van inspectie.
Deze voorzieningen zijn aanwezig
Privézwembad
WiFi
Parkeermogelijkheid
Balkon
Airconditioning
TV
Keuken
Gedeeld
Afwasmachine
Waar je verblijft

Kaart verkennen
Huisregels
- Aankomst: Van 16:00 tot 22:00
- Vertrek: Tot 10:00
- Huisdieren niet toegestaan
Gastbeoordelingen
9,7
Fantastisch
Very good
8,0
Sarah S., aug 2025
Andressa, who met us at our villa, was very helpful and kept in touch well before and during the trip. The Villa was well laid out with space for us all, good amenities, well equipped, was clean and in a fantastic spot on the beach.
Hervorragend
10,0
Simone Fuhrimann, aug 2023
alles war tip top
wir hatten einen wunderbaren urlaub und waren mit allem sehr zufrieden
vielen dank
Hervorragend
10,0
Andreas Z., jun 2023
Sehr schöne Lage mit überragender Aussicht! Tolles Haus!

My Waycation
Onze geverifieerde partner My Waycation beheert jouw reservering.
9,8 / 10 Gemiddelde beoordeling
Onmiddelijke boekingsbevestiging
Hulp nodig?
Hier vindt je antwoorden op veelgestelde vragen.
Holidu ID: 48329850
Niet de juiste accommodatie gevonden?
Verder zoekenVorm de toekomst van Holidu en verdien tot €30
Sluit je aan bij onze testgemeenschap en neem deel aan een 30-minuten-durende video-oproep om je inzichten te delen en je ervaring te verbeteren!
