Luxe chalet met sauna en bergzicht
- 10 Personen
- 4 Slaapkamers
- 3 Badkamers
- 141 m²
- Vakantiehuis
- Huisdieren niet toegestaan
- Sauna
- Wifi
Huisbeschrijving
Op zoek naar een luxe en zeer smaakvol ingericht chalet met een adembenemend uitzicht over de majestueuze bergwereld? De alpine-stijl gemixt met veel ruimte en luxe maakt het chalet een uitstekende uitvalsbasis. Het betreft het linker chalet gezien vanaf de tuin, wat overigens de perfecte plek is om 's zomers te genieten van het zonnetje. Zie je jezelf al zitten 's ochtends, met een kop koffie en dit uitzicht?
Voor een lekker ontbijtje haal je bij de supermarkt (op 400 meter) verse broodjes. Heb je geen zin om zelf de keuken in de duiken? Geniet dan in een van de restaurants (350 meter) van een typische Oostenrijkse maaltijd.
De auto parkeer je op de parkeerplaats naast het chalet. Als wintersporter neem je vanaf het chalet op 400 meter afstand de skibus met een frequente verbinding naar Königsleiten. Hier ligt grootste skigebied van het Zillertal, met 147 kilometer aan goed geprepareerde pistes. In de gezellige après-ski bar in Krimml borrel je samen na.
Er zijn plekken in Oostenrijk die je beslist gezien moét hebben. Een van die plekken is de Krimmler Wasserfälle. De hoogste gefaseerde waterval van Europa, een waar natuurwonder, hoort zeker thuis op je bucketlist!
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen.
Inclusief verplichte mobiliteitsbijdrage. Dit geeft recht op het Guest Mobility Ticket voor onbeperkt reizen met het regionale openbaar vervoer.
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden.
Indeling
Begane grond: slaapkamer met 2x stapelbed, TV , 2x slaapkamer met 2-pers. bed, TV, balkon of terras , 2x badkamer met douche, wastafel, wc Op de 1e etage: woonkamer met TV, balkon , open keuken met waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat(nespresso cups), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , slaapkamer met 2-pers. bed, TV , badkamer met douche, wastafel, wc Kelder: relaxruimte met douche, sauna, ligstoelen , skiberging met wasdroger, wasmachine tuin(niet omheind), tuinmeubilair, BBQ(elektrisch), 1x parking, 2x parking, ligstoelen, 1x kinderbed (excl. beddengoed), 1x kinderstoel
Afstanden
Skilift: Zillertal Arena , 9,6 km
Skilift: Wildkogel , 10,7 km
Skilift: KitzSki , 21,1 km
Skilift: Mayrhofen , 43,5 km
Skilift: Kaltenbach , 46,7 km
Skipiste: Neukirchen - Rosental, 8 km
Skibus: 400 meter
Levensmiddelen: SPAR SEkO-Center Krimml GmbH, 340 meter
Restaurants: Anton Wallner Bräu, 300 meter
Restaurants: Hotel Post Krimml, 320 meter
Restaurants: Restaurant Krimmlerfälle, 330 meter
Treinstation: Pinzgauer Lokalbahn Bahnhof Rosental, 7,6 km
Treinstation: Erlach Bahnhaltestelle, 39,8 km
Treinstation: Erlach Bahnhaltestelle, 39,8 km
Treinstation: Aschau i. Z. Bahnhof, 41,9 km
Deze voorzieningen zijn aanwezig
Slaapgelegenheid
Waar je verblijft

Huisregels
- Aankomst: Van 16:00 tot 18:00
- Vertrek: Tot 10:00
- Kinderen welkom
- Huisdieren niet toegestaan
- Roken niet toegestaan
Goed om te weten
- Familievriendelijk
- Geschikt voor kinderen
Gastbeoordelingen

